کمیته انضباطی رای های خود را درباره تیم های لیگ برتری صادر کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون؛ بازی دو تیم استقلال تهران و پیکان تهران در هفته بیستم، روز 19 بهمن ماه در ورزشگاه آزادی برگزار شد و از سوی ساکت الهامی، مربی تیم پیکان تخلفاتی مبنی بر اعتراض به تصمیم داور که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
جریمه نقدی برای تیم سایپا البرز
بازی دو تیم نفت تهران و سایپا البرز در هفته بیستم روز نوزدهم بهمن ماه برگزار و 5 بازیکن این تیم از داور مسابقه کارت زرد گرفتند. تیم سایپا البرز به مبلغ 20 میلیون ریال جریمه نقدی به دلیل داشتن بازیکن اخطاری محکوم شد.
جریمه 100 میلیونی برای تیم گسترش فولاد تبریز
مسابقه دو تیم گسترش فولاد تبریز و استقلال تهران در هفته بیست و یکم روز یکم اسفند ماه برگزار شد. تماشاگران تیم گسترش فولاد تبریز نسبت به سرمربی و بازیکنان تیم استقلال تهران فحاشی کردند. این تیم طبق بند 3 ماده 79 آیین نامه انضباطی به 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. طبق اعلام کمیته انضباطی در صورت تکرار تخلفات در مسابقات آتی، جرایم شدیدتری شامل حال این تیم خواهد شد.
جریمه 50 میلیونی برای تیم پرسپولیس تهران
بازی دو تیم پیروزی تهران و صبای قم از سری رقباتهای لیگ برتر هفته بیست و یکم انجام شد و از سوی تماشاگران این تیم نسبت به سرمربی و بازیکنان تیم صبای قم فحاشی شد. تیم پرسپولیس به 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
تیم فولاد خوزستان 20 میلیون ریال جریمه شد
به دلیل تخلفات تماشاگران تیم فولاد خوزستان در بازی مقابل سپاهان اصفهان در هفته بیستم در روز 24 بهمن ماه، این تیم طبق بند یک ماده 79 به 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
43 43

کد خبر 402493

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =