پوری حسینی:خبری درباره اینکه سرخابی ها مشتری دارند یا نه به کسی نمی دهیم!

رئیس کل سازمان خصوصی سازی و معاون وزیر اقتصاد و دارایی گفت: مزایده پرسپولیس و استقلال طبق روال اعلام شده همان روز19اسفندماه برگزارمی شود و خبری قبل از آن به بیرون داده نخواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی درپاسخ به این سووال که آیا برای این دو تیم خریداری پیدا شده است یانه ؟ افزود: هیچ خبری دراین خصوص از این سازمان بیرون نمی آید و همه چیز روز برگزاری مزایده به اطلاع عموم خواهد رسید.
وی اضافه کرد: برای اطلاع از این مهم همگی باید تا ساعت 14 روز سه شنبه هفته جاری صبر کنیم.
رئیس سازمان خصوصی سازی و معاون وزیر اقتصاد ادامه داد: ما طبق روال اعلام شده سه شنبه به این موضوع رسیدگی خواهیم کرد. 
انتشارآگهی نوبت اول عرضه سرخابی ها برای باردوم سوم اسفندماه در شش روزنامه کثیرالانتشار انجام شد و آگهی نوبت دوم 10 اسفند ماه منتشر شد.
در این آگهی آخرین مهلت برای ارسال درخواست خرید سرخ آبی های پایتخت پایان وقت اداری 18 اسفند ماه سال جاری اعلام شده است.
سازمان خصوصی سازی در واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در روز 27 بهمن ماه گذشته به دلیل نبود متقاضی با ناکامی مواجه شد،بدنبال این اتفاق و با تایید اعضای هیات واگذاری هر یک از دو تیم سرخابی با همان قیمت پایه 290 میلیارد تومانی دوباره به مزایده گذاشته شد.
البته این بارسازمان خصوصی سازی شرایط جدیدی را برای عرضه باشگاه پرسپولیس و استقلال پیش روی خریداران قرارداده است.
درپیشنهاد جدید این سازمان قیمت پایه تغییری نکرده است اما خریداران در مرحله نخست فقط 25 درصد قیمت پیشنهادی را به صورت نقد پرداخت خواهند کرد و مابقی اقساط طی 4 ساله از خریدار دریافت خواهد شد. 

 

251 41

کد خبر 403526

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =