افراد با انتخاب‌هایی که در زندگی خود می‌کنند دست به خلق لحظات ویژه‌ای می‌زنند. با همه‌گیر شدن استفاده از گوشی‌های تلفن همراه در سال‌های اخیر، انتخاب‌های هر فرد نیز بیشتر شده است.

حالا می‌توان برخی از کارها را همه‌جا و همه‌وقت انجام داد و این در حالی است که دیگر نیازی به صرف زمان زیاد و ماندن در صف‌های طولانی انتظار نیست. موضوع مسابقه «تجربه‌های آپی» نیز همین است.

در این مسابقه، مخاطبان نشان می‌دهند چگونه استفاده از خدمات شرکت «آسان پرداخت» باعث می‌شود تا آنها به دیگر ابعاد زندگی خود نیز برسند.

تنها با سه کار ساده می‌توانید در این مسابقه شرکت کنید، ابتدا از تجربه‌ی شادی که خلق کرده‌اید عکس بگیرید، در ادامه آن را با #APUXهشتگ ‌کنید و در انتها در اینستاگرام، منتشر کنید.

بدیهی است که عکس‌ باید در ارتباط با موضوع مسابقه باشد، فراموش نکنید که عکس‌ها را حتماً با توضیح منتشر کنید، حتی  اگر یک جمله باشد.

مسابقه از اوایل اسفند ماه 1393 شروع شده است و شرکت‌کنندگان تنها تا پایان روز جمعه 22 اسفند وقت دارند تا عکس‌های خود را ارسال کنند. برای آگاهی  از جزئیات مسابقه‌ی تجربه‌های آپی می‌توانید به میکروسایت ‌Apux.ir  که برای این منظور طراحی شده است رجوع کنید و یا از طریق اینستاگرام آسان‌پرداخت با حساب کاربری @Asanpardakht  در جریان جزئیات بیشتری از مسابقه قرار بگیرید. (/instagram.com/asanpardakht)

داوری این مسابقه نیز در دو مرحله انجام می شود.

در ابتدا از میان عکس‌هایی که تا پایان روز 22 اسفند ‌ارسال شده‌اند، آن دسته که به موضوع مسابقه «تجربه‌های آپی»  مربوط هستند و در آن‌ها اصول اولیه عکاسی و خلاقیت رعایت شده باشد و همچنین دارای متنی که توضیح دهنده تجربه استفاده از سرویس آپ باشد، تعدادی انتخاب می‌شوند. تصاویر منتخب از روز 10 اسفند تا ساعت 12 روز 24 اسفند به مرور در صفحه آسان پرداخت منتشر خواهند شد. طبیعی است عکس‌هایی که زودتر در مسابقه شرکت داده شده‌اند، فرصت بیشتری برای گرفتن لایک خواهند داشت.

چهارده عکسی که بیشترین لایک را گرفته باشند به مرحله فینال وارد می‌شوند و همچنین هفت عکس نیز به انتخاب داوران وارد فینال خواهند شد. پیش از رای‌گیری فینال، تمام عکس‌ها از صفحه پاک و 21 عکس فینالیست مجدداً برای رقابت نهایی منتشر خواهند شد. در مرحله‌ی فینال اکانت آسان‌پرداخت پرایوت و رای‌گیری فقط بین فالورهای صفحه انجام می‌شود.

به عکس‌های برنده جوایزی نیز اهدا می شود که به قرار زیر است.

  • یک کنسول بازی و یک اسمارت‌فون به انتخاب خود برنده برای نفر اولبخش لایک
  • یک اسمارت‌فون به انتخاب خود برنده برای نفر دوم بخش لایک
  • یک تبلت به انتخاب خود برنده برای نفر سوم بخش لایک
  • سه اسمارت‌فون برای سه نفر منتخب داوران

خدمات مبتنی بر موبایل آپ، کاری است از گروه آسان‌پرداخت که در چارچوب سیستم سراسری شاپرک و تحت نظارت بانک مرکزی، فعالیت‌های بانکی خود را انجام می‌دهد. شما می‌توانید از طریق شماره‌گیری *733# و یا از طریق اپلیکیشن آپ   که بر روی گوشی‌های هوشمند موبایل قابل نصب است، از خدمات موبایل شرکت آسان‌پرداخت استفاده کنید. از قابلیت‌های آن می‌توان به خرید و ارسال شارژ، پرداخت قبوض خدماتی و موبایل، خرید سرویس اینترنتی، کمک به بنیاد‌های خیریه و حتی دریافت شارژ رایگان موبایل و ... اشاره کرد.
2121 

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 404123

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =