فقط می گوید تمام تلاشش را می کند تا بازی خوبی را مقابل استقلال انجام دهد.او هرگز قول گلزنی به استقلال را هواداران نمی دهد.

محسن خلیلی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس می گوید«خیلی وقت بود که برد خارج از خانه نداشتیم و خوشحالم که توانستیم با یک برد قاطع خارج از خانه خوشحالی را برای هواداران‌مان به ارمغان بیاوریم.»

او که یکی از گل زنان پرسپولیس در بازی دیروز بود این را می گوید وادامه می دهد«در این هوا و زمین نامناسب بچه های ما از جان مایه گذاشتند و 3 امتیاز این بازی را با چنگ و دندان به دست آوردند. قطعا این اتفاق به خاطر حمایت همه جانبه هواداران در هفته های گذشته حاصل شده است و اگر این چنین نبود تیم ما با این روند به پیش نمی رفت.»

محسن نمی تواند خوشحالی اش را از گلزنی های هفته اخیرش پنهان کمد.او که به نظر رفته رفته به روزهای اوجش نزدیک می شود ادامه می دهد«هیچ وقت در فوتبال نباید گل ها را به نام زننده گل ثبت کرد، فوتبال یک بازی گروهی است و کسب نتیجه حاصل یک عملکرد تیم است. با این وجود از اینکه زننده یکی از گل های پرسپولیس در این بازی بودم، خوشحالم.»

او به بازی روز چهار شنبه با استقلال اشاره می کند.خلیلی که سابقه گلزنی در این بازی را دارد می گوید که هرگز برای گل زدن به کسی قولی نمی دهد«این بازی حسایت های خاص خود را دارد و تیمی که بتواند با تمرکز کامل به این بازی قدم بگذارد، نتیجه خواهد گرفت.در این بازی می رویم که نوار تساوی های دربی را پاره کنیم و 3 امتیاز بازی را کسب کنیم. هیچ وقت برای گل زدن قول نداده ام اما همه تلاشم را می کنم که در این بازی گل بزنم و اگر روزی داشته باشم این اتفاق خواهد افتاد.»

کد خبر 40660

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • علی IR ۱۰:۴۶ - ۱۳۸۸/۱۱/۱۰
  0 0
  انشاءا... که این اتفاق نامبارک رخ نخواهد داد. و شاهد گلهای آرش آقای گل و فرهاد آقای گل خواهیم بود. توکلت علی الله
 • بدون نام IR ۱۲:۱۷ - ۱۳۸۸/۱۱/۱۰
  0 0
  باسلام، كركوري را كسي بايد بخواند كه در بازي باشد وبازي كند نه آقاي خليلي كه چند دقيقه پايان بازي وارد ميدان شده وتا بخواهد بازي كند سوت پايان زده مي شود./