ایسنا نوشت:

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: در حاشیه جلسه هیات دولت در روز گذشته با مسئولان ذیربط گفت و گو کردم و بنا بر اعلام آنان در وزارت کشور در این مورد جلساتی تشکیل و سازو کارهایی برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها فراهم شده است.

شهیندخت مولاوردی افزود: طبق نظر رییس جمهور که در جلسه تقدیر از قهرمانان ورزشی مبنی بر ضرورت اتخاذ سازوکارهایی برای رفع تبعیض علیه زنان در صحنه‌های ورزشی بیان شد، جلساتی در وزارت کشور با حضور نمایندگان این وزارتخانه، وزارت ورزش و جوانان و معاونت امور زنان و خانواده تشکیل شد و ساز و کارهایی در زمینه حضور خانواده‌ها و زنان در ورزشگاه‌های رشته‌های خاصی فراهم شد.

وی در ادامه گفت: فعلا قرار است سازو کارهای لازم برای حضور زنان در استادیوم های والیبال فراهم شود البته این سازو کارها برای اجرا هنوز ابلاغ نشده و مقدمات اجرایی شدن آن در حال فراهم شدن است.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده تاکید کرد: این جلسه در شورای امنیت کشور تشکیل نشده است بلکه با توجه به تصمیم گیری شورای تامین در زمینه اتفاقات مهم مسابقات ورزشی در وزارت کشور برپا شده است.

مولاوردی در پایان تصریح کرد: کمیته مشترکی بین معاونت امور زنان و خانواده و وزارت ورزش و جوانان تشکیل شده است و آیین نامه جامعی را برای حضور خانواده‌ها و زنان در ورزشگاه‌ها به «شورای عالی امنیت ملی» فرستاده‌ایم، اما این آیین نامه هنوز در دستور بررسی این شورا قرار نگرفته است.

۴۷۴۷

کد خبر 407552

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۰۶:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۷
  2 36
  الان مشکل زنان فقط حضور زنها در ورزشگاههاست؟؟ مرخصی 9 ماهه واجبتر نبود خانوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا طرح کاهش ساعت کاری بانوان؟؟؟؟ یا زنان سرپرست خانوار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اولویت هاتون با مردم خیلی فرق داره عزیز جان؟
  • بی نام IR ۰۶:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۷
   13 2
   مرخصی 9 ماهه و کاهش ساعت کاری در ظاهر شاید به نفع زنان باشه ولی در واقعیت فقط باعث دور شدن زنان از عرصه اجتماع و کمرنگ شدن حضورشون می شه. ولی اتفاقا از اون طرف حضور در ورزشگاه ها می تونه یکی از مهمترین اولویت ها باشه.