علیرضا خمسه که هر سال با «پایتخت» میهمان نوروزی خانه‌های مردم می‌شد امسال با اجرای مسابقه «ثانیه‌ها» در تلویزیون حضور داشت.

پردیس سیاسی: علیرضا خمسه از بازیگران خاطره ساز سال های اخیر است، از  « مرگ یزدگرد» بهرام بیضایی تا بابا پنجعلی مجموعه « پایتخت». نوروز 94 پخش نشدن « پایتخت» باعث غیبت خمسه از تلویزیون نشد،  چرا که شبکه دو  هر شب ساعت24  مسابقه « ثانیه ها» را با اجرای او بر آنتن می فرستاد، علاوه بر « ثانیه ها»، خمسه در مجموعه «میکائیل»، به کارگردانی سیروس مقدم که چند روزی است پخش خود را از شبکه یک آغاز کرده است، در نقشی جدی و متفاوت ظاهر شده است:

آقای خمسه از تجربه تان در اجرای مسابقه برایمان بگویید؟ اولین بار بود که چنین اجرایی به شما سپرده می شد؟

 بله این مسابقه اولین تجربه من در این زمینه بود و در مجموع بازیگری هستم که از تجربه های جدید استقبال می کنم، اجرای یک مسابقه در فضای استودیو و همراه با شرکت کنندگان برایم تجربه جدیدی بود و برای همین هم  این اجرا را قبول کردم و از نتیجه آن هم راضی ام و باید بگویم تجربه بدی نبود.

« ثانیه ها»، در ذهن بسیاری «مسابقه هفته» را یاد آوری می کند، شما چقدر در اجرای خود به مرحوم نوذری توجه داشتید و از آن اجرا تاثیر گرفتید؟

در اصل باید بگویم که طراحان این مسابقه، آن را بر اساس مسابقه هفته طراحی کرده بودند و برای همین اجرای من هم خواه ناخواه اجرای مرحوم نوذری را تداعی می کرد و اجرای ایشان به همین دلیل بر من تاثیر گذاشته بود و در واقع شباهت اجرا از شباهت مسابقه ناشی می شد.

آیا باز خوردی از اجرای خودتان در بین مخاطبان داشتیید؟

بله بازخوردهایی بود و خوشبختانه مثبت بودند و فکر می کنم مخاطبان اجرای من در این مسابقه را دوست داشتند و توانستند با این برنامه ارتباط برقرار کنند.

آیا مسابقه « ثانیه ها» ادامه خواهد داشت و در صورت ادامه آیا با همین ساختار پیش می رود؟

راستش من از ادامه این مسابقه اطلاعی ندارم . ما فعلا یک سری را به همین شیوه ای که پخش می شود تولید کرده ایم و نمی دانم نظر سازندگان برای آینده این مسابقه چیست.

آیا بعد از این، باز هم مسابقه ای اجرا می کنید؟

همانطور که گفتم من بازیگری هستم که از تجربه های نو استقبال می کنم و به همین خاطر باز هم ممکن است اجرا را تجربه کنم.

شما در سریال « میکائیل » هم در نقشی متفاوت حضور دارید، در مورد  این نقش بگویید.

من بعد از پیشنهاد آقای مقدم، این نقش را قبول کردم و حالا باید ببینم نتیجه اش در نظر مخاطبان چطور است. من یک بازیگر هستم و به خاطر شغلم، باید بتوانم نقش های متفاوت را باید ایفا کنم و قرار نیست همیشه در نقش های کمدی بازی کنم چرا که یک بازیگر باید بتواند نقش های مختلف را بازی کند و گرنه بازیگری معنایی ندارد.

۵۷۲۴۴

کد خبر 409277

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • علی A1 ۰۷:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
  74 19
  با سلام و خسته نباشید به آقای خمسه ، متاسفانه باید بگویم اصلاً اجرای خوبی نداشتید و سوالات هم کمتر جالب بودند
 • فرشاد بشیری RO ۰۷:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
  24 2
  اولین مسابقه ای که شما مجری اش بودید مسابقه پلکان بود که از شبکه 3 پخش می شد
 • مهران IR ۰۸:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
  14 1
  هوشیار و بیدار یادش به خیر
 • ali IR ۱۰:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
  15 9
  اجراش بد نیست البته من شباهتی به منوچهر نوذری ندیدم ولی با توجه به اینکه اخیرا شبها این مسابقه از شبکه 2 پخش میشه و همزمان شبکه یک سریال میکاییل رو با بازی ایشان پخش می کنه آدم به هنرمندی علیرضا خمسه پی می بره و اصلا نمیشه تصور کرد این دو تا یکی اند
 • مهدی IR ۱۰:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۶
  26 4
  سئوالات مسابقه ثانیه ها خیلی تخصصی هست و اجراتون هم چنگی به دل نمیزنه