باشگاه خبرنگاران نوشت:

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: صحنه‌سازی درباره ورود پول‌های کثیف به انتخابات مطلوب نیست.

ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در واکنش به اظهارات تازه وزیر دادگستری مبنی بر تکرار موضوع ورود پول‌های کثیف به انتخابات گفت: درباره موضوع ورود پول‌های کثیف به انتخابات دو توقع از دولت وجود دارد.

او گفت: توقع اول این است که اگر مواردی در این رابطه وجود دارد و کسانی دچار چنین معضلی هستند با آن‌ها مدارا نشود و دوم این که اگر چنین موردی وجود ندارد، نباید این موضوع به صحنه‌سازی‌ها کشیده شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی متذکر شد: توقع ما این است که بی‌مهابا این رخداد با عکس العمل قانونی و قضایی مسئولین مواجه شود.

ندیمی تأکید کرد: اینکه برخی به این پدیده تنها در قالب طرح موضوع اکتفا می‌کنند موردی عادی بوده و اگر بتوانیم از طریق نظامات قانونی جلوی این موضوع را بگیریم دقیقاً‌ اقدام لازم را انجام داده‌ایم.
این نماینده مجلس با طرح پیشنهادی عنوان کرد: مثلاً پیشنهاد می‌کنیم که لایحه‌ای از سوی دولت مبنی بر "لایحه جامع در مورد پدیده پول کثیف به انتخابات" به مجلس ارائه شود.

ندیمی گفت: بی‌شک طبق این لایحه می‌توان علت و عوامل ورود پول‌های کثیف به انتخابات را شناسایی و از آن جلوگیری کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان گفت: مجلس آمادگی این موضوع را دارد که در صورت ارائه این لایحه تمام موارد آن را بررسی کند.

 

45231

 

کد خبر 409990

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =