۰ نفر
۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۲:۳۱

روزنامه خراسان نوشت:

مرد 2 زنه اي که در پي بروز اختلافات خانوادگي، همسر اولش را کشته بود در بازسازي صحنه جنايت، به تشريح چگونگي قتل همسرش پرداخت و گفت: پس از آن که همسر اولم را کشتم ترسيده بودم و مي خواستم مرگ او را طبيعي جلوه بدهم به همين دليل هم براي فرار از مجازات قتل، صحنه سازي کردم.

  متهم 45 ساله اين پرونده که صبح روز گذشته توسط کارآگاهان اداره جنايي پليس آگاهي خراسان رضوي به محل ارتکاب جرم هدايت شده بود، در حالي که وانمود مي کرد از اقدام خود نادم است، مقابل دوربين قوه قضاييه قرار گرفت تا در حضور قاضي ويژه قتل عمد جزييات جنايت خود را تشريح کند. در آغاز بازسازي صحنه قتل ابتدا «قاضي علي اکبر صفائيان» با تفهيم مواد قانوني به متهم، از وي خواست مواظب اظهارات خود باشد و حقيقت ماجرا را بيان کند. مرد 45 ساله که سنگيني حلقه هاي قانون را بر دستانش احساس مي کرد گفت: چند سال قبل تجديد فراش کردم و در حالي که از همسر اولم 7 فرزند داشتم تن به ازدواج با زن ديگري دادم. اما از همان روزهاي اول، اختلافات خانوادگي من و همسر اولم شروع شد. او نمي توانست اين ماجرا را تحمل کند به همين خاطر هم مدام با يکديگر مشاجره مي کرديم، ولي از مدتي قبل و در حالي که فرزند همسر دومم به دنيا آمده بود اختلافات ما شدت گرفت و همواره درگيري داشتيم تا اين که قبل از آغاز سال نو وقتي نزد همسر دومم بودم تصميم گرفتم زن اولم را به قتل برسانم. با اين تفکر اشتباه، حدود ساعت 4 بامداد به طرف منزل او حرکت کردم. وقتي همسرم در آن ساعت بامداد در حياط را باز کرد ديگر امانش ندادم و مشتي به صورتش کوبيدم و سپس گردنش را گرفتم که خفه شد. پس از ارتکاب قتل ترسيده بودم و نمي دانستم با جسد چه کنم! سپس با يک صحنه سازي، جسد همسرم را به داخل آشپزخانه کشيدم و او را به صورت دراز کش روي زمين رها کردم و دوباره به منزل همسر دومم بازگشتم. اما بعد از گذشت مدتي طاقت نياوردم و در حالي که وانمود مي کردم نمي دانم چرا همسرم داخل آشپزخانه افتاده است از همسايه روبه رويي کمک خواستم. پس از آن هم با برادران همسرم و پليس تماس گرفتم ولي بعد از چند روز ماجراي قتل لو رفت و من دستگير شدم. اکنون هم بسيار پشيمانم ولي ديگر همسرم را از دست داده ام.

  قبل از شروع بازسازي صحنه قتل، کارآگاه نريماني (افسر پرونده) به بيان خلاصه اي از محتواي اين پرونده جنايي و اعترافات متهم در اداره جنايي پليس آگاهي خراسان رضوي پرداخت و اقدامات پليسي براي کشف راز اين جنايت را تشريح کرد.

بنابراين گزارش، پس از اعترافات صريح متهم قاضي صفائيان دستور پايان بازسازي صحنه قتل را صادر کرد و بدين ترتيب مرد 2 زنه روانه زندان شد تا اين پرونده جنايي، ديگر مراحل قانوني خود را طي کند.

 

سابقه خبر

بيست و هفتم اسفند سال گذشته ماموران انتظامي در تماس با قاضي ويژه قتل عمد، وي را در جريان مرگ مشکوک زني در روستاي تنگل شور از توابع مشهد قرار دادند. قاضي شعبه 208 دادسراي مشهد پس از حضور در محل حادثه به اظهارات همسر مقتوله مشکوک شد و دستور بازجويي از وي را صادر کرد. اين در حالي بود که روز بعد پزشکان قانوني اعلام کردند زن 40 ساله به قتل رسيده است. با اعلام اين نظر و صدور دستورات ويژه اي از سوي سرهنگ کارآگاه حسين بيدمشکي (رئيس پليس آگاهي خراسان رضوي) کارآگاهان اداره جنايي متهم را مورد بازجويي هاي تخصصي قرار دادند که در نهايت وي به قتل همسر اولش با انگيزه اختلافات خانوادگي اعتراف کرد.

کد خبر 411797

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =