با اجرای طرحی ضربتی و به منظور حفظ زیبایی های بصری سطح شهر، چهره معابر منطقه 9 شهرداری کرج از تابلوهای غیر مجاز پاک شد.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج: مدیر منطقه 9 شهرداری کرج در گفتگویی عنوان کرد: طرح ضربتی جمع آوری تابلوهای غیر مجاز از سطح منطقه با هدف حفظ زیبایی های بصری، رعایت قوانین، افزایش رفاه شهروندان و جلوگیری از بروز حوادث احتمالی ناشی از سقوط تابلوها در خیابان های اصلی و فرعی مرکزی اجرایی شد.
مجتبی اسکندری افزود: این طرح در هفته پایانی فروردین ماه سال جاری با همت حوزه خدمات شهری منطقه 9 شهرداری کرج به صورت ضربتی در بلوار شهدای دانش آموز، چهارراه دانشکده و خیابان فاطمیه انجام شد.
این مسئول گفت: همچنین طرح مذکور در جاده محمد شهر، خیابان های شهید بهشتی و طالقانی جنوبی، بلوار بلال و یادگار امام (ره) صورت پذیرفت و انواع تابلوهای ال ای دی عمود بر نما، ال ای دی حاشیه معابر و بنرهای تبلیغاتی غیرمجاز از حاشیه معابر پاکسازی گردید.
وی با تأکید بر ضرورت جمع آوری تابلوهای غیرمجاز از سطح منطقه 9 شهرداری کرج اظهار داشت: پاکسازی معابر از تابلوها و بنرهای غیرمجاز با توجه به اهمیت سیمای شهری در ایجاد آرامش، نشاط اجتماعی، حفظ و افزایش بهداشت روانی جامعه و ضرورت پیشگیری از اختلال در سیمای شهری صورت می گیرد.
مدیر منطقه 9 شهرداری کرج با بیان اینکه نصب بدون ضابطه و بدون مجوز تابلوهای تبلیغاتی از عوامل دخیل در بروز آشفتگی در نما و منظر شهری است، عنوان کرد: تابلوهای غیرمجاز نه تنها بر سیما و منظر شهری تأثیر گذار هستند بلکه با عدم ایمنی لازم برای شهروندان سبب بروز حوادث و خطرات احتمالی برای آنان می شوند.
اسکندری در پایان خاطر نشان کرد: این اقدام در جهت جلب رضایت شهروندان صورت گرفته و انتظار می رود، شهروندان ضمن عدم نصب تابلو های تبلیغاتی غیر مجاز در اجرای این طرح همکاری لازم را داشته باشند.

کد خبر 413504

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =