مسئول روابط عمومی کل سپاه، در واکنش به انتساب خبر «تشکیل هلال شیعی» به اظهارات اخیر فرمانده کل سپاه، گفت: این طرح، سناریوی تبیلغاتی شکست‌خورده صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها علیه انقلاب اسلامی و ملت است.

به گزارش مهر، در پی سخنان سردار سرلشگر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در اجلاسیه نهایی کنگره بزرگداشت سه هزار شهید استان سمنان در پنج‌شنبه گذشته و انتساب جمله «هلال شیعی در حال شکل‌گیری است» به وی، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه اظهار داشت: انتساب این جمله به سخنان فرمانده کل سپاه، یک برداشت ناقص و تحریف همراه با شیطنت از تحلیل ایشان از وضعیت و تحولات منطقه و اهداف و نقشه‌های آمریکا و قدرت‌های استکباری علیه انقلاب اسلامی وامت اسلامی بوده است.

وی افزود: نظام سلطه و استکبار به ويژه آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها، در راستای اختلاف افکنی بین امت اسلامی و جلوگیری از روند تکاملی و تاثیرگذار انقلاب اسلامی سال‌هاست در چارچوب راهبرد «شیعه هراسی» و «ایران هراسی»، سناریوی خطرناک اتهام‌زنی به جمهوری اسلامی ایران در پی‌گیری «تشکیل هلال شیعی» را طراحی و دنبال می‌کنند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه، راهبرد «شیعه هراسی» و سناریوی «تشکیل هلال شیعی» را اقدامی تبلیغاتی و شکست‌خورده توصیف و تصریح کرد: جهان اسلام با هوشمندی و هوشیاری، تاکنون ترفندهای جهان استکبار در این عرصه را خنثی کرده است.

سردار شریف خاطرنشان کرد: تردیدی نیست آنچه مورد توجه افکار عمومی آحاد مسلمانان عالم قرار دارد، «گفتمان انقلاب اسلامی» است که از مهمترین شاخصه ها و مؤلفه‌های آن، وحدت جهان اسلام، استکبار ستیزی و مبارزه با آمریکا و رژيم صهیونیستی با عنوان دشمنان اصلی اسلام و مسلمین است.

سخنگوی سپاه تصریح کرد: علت اصلی تلاش آمریکا و صهیونیست‌ها در ترویج موضوع هلال شیعی، اختلاف‌افکنی بین اقوام و مذاهب اسلامی و نیز وحشت آنان از وحدت و بیداری آحاد مسلمانان است که جمهوری اسلامی و ملت ایران همواره پرچمدار آن بوده و هستند.

سردار شریف در پایان با قدردانی از اهتمام اصحاب رسانه به انتشار درست و دقیق اخبار مربوط به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ويژه اظهارات مربوط به فرماندهان و مسئولین ارشد آن یادآور شد: مجدداً به رسانه‌ها توصیه می‌کنیم اخبار رسمی مربوط به سپاه را از سایت خبری «سپاه‌نیوز» به عنوان مرجع رسمی اخبار این نهاد انقلابی و مردمی پیگیری و منتشر کنند.

2929

کد خبر 414984

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =