دریافت 50هزار قطعه عکس از رزمندگان مازندرانی

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با اشاره به تدوین کارنامه‌ای نقش مازندران در دفاع مقدس گفت: نقش مردم و رزمندگان مازندران در سیستان و بلوچستان تدوین می‌شود.

 

به گزارش  خبرگزاری خبرانلاین  منطقه مازندران  سردار عبدالله در نشست با فعالان فرهنگی مازندران که در اداره کل حفظ آثار مازندران برگزار شد، با اشاره به برگزاری جشنواره عکس دفاع مقدس مازندران، اظهار کرد: براساس‌پیش‌بینی‌های صورت گرفته حدود 2 میلیون عکس از رزمندگان مازندران در دست مردم این استان است که باید جمع‌آوری شود.

سردار ملکی یکی از اهداف برگزاری جشنواره عکس دفاع مقدس استان مازندران را جمع‌آوری و تهیه آرشیو غنی از عکس رزمندگان و مردم مازندران دانست و اعلام کرد: جشنواره عکس دفاع مقدس را به تعداد 14 جشنواره در استان برگزار خواهیم کرد.

 

دریافت 50هزار قطعه عکس از رزمندگان مازندرانی

 

وی عنوان کرد: حدود 4 ماه که از آغاز بکار جشنواره شماره یک می‌گذرد، بیش از 50 هزار قطعه عکس به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

سردار ملکی ادامه داد: برآورد ما این است که تا سقف یک میلیون قطعه عکس رزمندگان به دبیرخانه ارسال شود.

مدیرکل حفظ آثار مازندران با یادآوری این مطلب که مؤسسات فرهنگی استان بهترین مکان برای توزیع عکس‌های دفاع مقدس به شمار می‌روند، عنوان کرد: باید این مؤسسات در سطح استان شناسایی و مورد حمایت قرار گیرند.

وی که در جمع مدیران مسئول مؤسسات فرهنگی مذهبی استان سخن می‌گفت، ابراز کرد: برجستگی‌های تاریخ تشیع مازندران توسط یک گروه از کارشناسان به انجام رسید و ماحصل این تلاش در باغ موزه دفاع مقدس مازندران جانمایی خواهد شد.

سردار ملکی با اشاره به تدوین کارنامه‌ای نقش مازندران در دفاع مقدس
تصریح کرد: نقش مردم و رزمندگان مازندران در سیستان و بلوچستان تدوین می‌شود.

در پایان این نشست صمیمی که به بهانه برگزاری جشنواره عکس دفاع مقدس مازندران برگزار شد، سردار ملکی پای درد دل مسئولین فرهنگی مذهبی شهرهای مختلف استان نشست و قرار شد این نشست به طور فصلی در اداره کل حفظ آثار مازندران برگزار شود.

 

 

کد خبر 416484

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =