ممانعت هواداران از خداحافظی کاپیتان سپاهانی‌ها/اشک شوق هواداران در پای رادیوی جیبی

ورزشگاه فوبلادشهر در شب قهرمانی سپاهان در لیگ برتر، دارای حواشی از جمله ممانعت هواداران از خداحافظی محرم نویدکیا و اشک شوق هواداران در پای رادیوی جیبی و در انتظار نتیجه پایانی دیدارهای تراکتور و نفت بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در اصفهان به نقل از مهر، پس از پیروزی سپاهان مقابل سایپا و کسب قهرمانی تیم سپاهان در لیگ برتر، محرم نویدکیا، کاپیتان تیم سپاهان اصفهان در صدد خداحافظی از مسابقات لیگ برتر بود.

وی که بعد از جشن قهرمانی تیمش در لیگ برتر، مشغول دور افتخار اطراف زمین و بوسیدن گوشه‌های زمین ورزشگاه فولادشهر اصفهان بود، در صدد خداحافظی بر آمد اما سپاهانی‌ها مانع از او شدند.

بازیکنان سپاهان بعد از آنکه دیدند نویدکیا در صدد خداحافظی از فوتبال است، به سمت وی رفته و از او خواستند که این کار را انجام ندهد.

در این بین رضا فتاحی، مدیر تیم سپاهان به سمت نویدکیا رفت و بعد از آنکه او یک گوشه از زمین را بوسید، اجازه نداد او کارش را ادامه دهد.

از دیگر حواشی پس از قهرمانی سپاهان می توان به موارد زیر اشاره کرد: بازیکنان سپاهان دو دقیقه بعد از اینکه تیمشان مقابل سایپای البرز به پیروزی رسیدند، در ورزشگاه فولادشهر اصفهان بر روی زمین نشستند و منتظر پایان بازی تیم‌های تراکتورسازی و نفت تهران بودند.

هواداران سپاهان در این لحظات با سکوت در ورزشگاه نشسته بودند و با رادیوهای جیبی، دیدار نفت تهران و تراکتورسازی را دنبال می‌کردند.

سپاهانی‌ها با استرس بسیاری بر روی زمین نشسته بودند و مشغول دعا کردن بودند. طلایی‌پوشان در دقایق پایانی پیش از آنکه بازی تبریز به پایان برسد، به شادی می‌پرداختند.

بازیکنان سپاهان پیش از آنکه بازی تراکتورسازی و نفت تهران به پایان برسد، از خوشحالی به گریه می‌پرداختند.

بعد از آن بازیکنان سپاهان دور ورزشگاه فولادشهر اصفهان دور افتخار زده و برای بالا سر بردن کاپ قهرمانی آماده شدند.

محرم نویدکیا، کاپیتان تیم سپاهان پیش از بالا بردن جام قهرمانی همه بازیکنان را گرد خود جمع کرده و با آنها درباره نحوه برگزاری مراسم صحبت کرد. نویدکیا در طول صحبت‌های خود از بازیکنان می‌خواست که با آرامش کامل جام را بالای سر ببرند.

تشویق بی‌امان حسین فرکی در ورزشگاه فولادشهر اصفهان در حاشیه برگزاری جشن قهرمانی ازنکات جالب توجه مراسم جشن قهرمانی به شمار می‌رفت.

هنگام برگزاری مراسم بازیکنان سپاهان تک تک به سمت اسلامیان، نایب رئیس فدراسیون فوتبال، زرگرپور، استاندار و سبحانی مدیرعامل فولاد مبارکه رفته و پس از دست و روبوسی با آنها، مدال‌های خود را از آنها دریافت کردند.

بازیکنان سپاهان بعد از دریافت مدال‌های خود از مسئولان برگزاری مسابقه، با یکدیگر عکس سلفی می‌گرفتند.

خلیلیان، مدیرعامل باشگاه سپاهان نیز با پیراهن زردرنگ در کنار بازیکنان تیم اصفهانی ایستاده بود و منتظر بالا رفتن جام قهرمانی تیمش بود. وی بعد از بالا بردن جام قهرمانی با حرکات موزون خود، از قهرمانی تیمش به خوشحالی پرداخت.

در هنگام برگزاری مراسم، سبحانی مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه جام قهرمانی را بالا برده و آن را تقدیم محرم نویدکیا کرد. پس از آن آسمان ورزشگاه فولادشهر اصفهان نورافشانی شد و هواداران تیم اصفهانی قهرمانی تیمشان را جشن گرفتند.

بعد از بالا رفتن جام قهرمانی در جایگاه ویژه، بازیکنان سپاهان تک به تک جام را بالای سر برده و با آن عکس یادگاری گرفتند. بازیکنان سپاهان، هم تیمی‌های خود را روی دستان خود حمل می‌کرده و آنها جام را بالای سر می‌بردند.

حسین فرکی، سرمربی تیم سپاهان نیز با در دست داشتن قرآن، قهرمانی تیمش را جشن گرفت.

گفتنی است تیم سپاهان اصفهان شامگاه جمعه با کسب پیروزی دو بر صفر مقابل سایپای البرز و با توجه به تساوی تیم‌های تراکتورسازی و نفت تهران به مقام قهرمانی مسابقات لیگ برتر دست یافت.

کد خبر 417324

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =