افتتاح اولین و مجهزترین سالن تخصصی ژیمناستیک بانوان در خرم آباد

به گزارش خبرآنلاین، با حضور دکتر عزیزپورمدیرکل ورزش ، معاونین محترم اداره کل ورزش و جوانان، سرکار خانم سلاحورزی مشاور استاندار در امور بانوان و خانم موسیوند مشاور فرماندار شهرستان خرم آباد مجهزترین سالن تخصصی ژیمناستیک بانوان در طبقه فوقانی خانه ژیمناستیک افتتاح شد

 

به گزارش خبرآنلاین، با حضور دکتر عزیزپورمدیرکل ورزش  ، معاونین محترم اداره کل ورزش

و جوانان، سرکار خانم سلاحورزی مشاور استاندار در امور بانوان و خانم موسیوند مشاور فرماندار شهرستان خرم آباد مجهزترین سالن تخصصی ژیمناستیک بانوان در طبقه فوقانی خانه ژیمناستیک افتتاح شد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تشکر و قدردانی از هیأت ژیمناستیک استان مربیان و داوران این رشته ، از تلاش و کوشش در عرصه ورزش بویژه ژیمناستیک که ورزشی پایه و مادر است ابراز خرسندی نمودند و  اذعان داشتند امیدواریم بتوانیم برای هریک از رشته های ورزشی امکانات آموزشی و فضاهای مناسب ورزشی را تهیه نماییم.

همچنین خانم سلاحورزی مشاور استاندار در بخش بانوان، از فعالیت های مخلصانه دکتر عزیزپور تشکر ویژه ای نمودند و، ورزش را برای زن و مرد لازم و ضروری دانستند و توجه بیشتر مسئولین به ورزش بانوان را خواستار شدند. سلاحورزی بیان نمودند:سال گذشته که جهت استقبال از دختران ژیمناست مراسمی برگزار نمودیم ، یقین داشتم که ژیمناستیک بانوان در لرستان آتیه خوبی خواهد داشت وزحمات رئیس هیأت جناب آقای حمزه امین منش  و سرکار خانم جان نثاری باعث این افتخار آفرینی ها و پیشرفت ها گردیده است.

در حاشیه این مراسم از طرف مدیرکل محترم دکتر عزیزپور هدایایی به نائب رئیسان هیأت های برتر استان و پیشکسوتان ورزش اهدا و همچنین شکوه جان نثاری نائب رئیس هیأت ژیمناستیک استان نیز مورد تقدیر قرار گرفت.

 

کد خبر 417406

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =