داور بین‌المللی گفت که رفتار آقایان پیرامون اتفاقات اخیر و هجمه علیه داوران چیزی جز تأسف باقی نگذاشت. با توجه به بی‌توجهی نسبت به قشر داوران باز هم شاهد قضاوت خالصانه در تمامی مسابقات بودیم.

به گزارش«نسیم»، محسن ترکی ساعتی پس از قضاوت دیدار چهارشنبه شب تیم‌های سئونگنام کره‌جنوبی و گوانگ‌ژو چین و در حالی که تمایل چندانی به انجام مصاحبه نداشت؛ پیرامون هجمه اخیر علیه جامعه داوری فوتبال ایران به خبرنگار «نسیم» گفت: برای این فدراسیون فوتبال متأسفم، رفتارهای اخیر پاداش کار مخلصانه و صادقانه داوران است! مگر آقایان برای جامعه داوری کشور چه کرده‌اند که حالا انتظارات خاص و بیش از اندازه دارند. بازهم تأکید می‌کنم که رفتار آقایان چیزی جز تأسف و ناراحتی باقی نگذاشت. با وجود عملکرد مسئولان ذیربط و بی‌توجهی نسبت به قشر داوران بازهم شاهد قضاوت خالصانه در تمامی مسابقات بودیم.

وی اظهار داشت: به هر حال، جامعه داوری ایران طی ماه‌های گذشته ثابت کرد که در این عرصه بر فراز قله فوتبال آسیا ایستاده، افتخاری که چندین دهه است فوتبال ما را آرزوی آن را داشت. در پایان بار دیگر تأکید دارم برای رفتارهای اخیر فدراسیون علیه جامعه داوران باید تأسف خورد.

 

2323

کد خبر 418475

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =