انتخاب نوشت:

 وقتی دیدم که بعضی از نمایندگان محترم بعد از سخنان آقای دکتر ظریف و آقای عراقچی باز همان حرف‌های خودشان را منتها این بار به این بزرگان نسبت داده‌اند، گفتم کجا می‌رویم.

بعیدی‌نژاد مذاکره کننده هسته ای گفت: وقتی دیدم که بعضی از نمایندگان محترم بعد از سخنان آقای دکتر ظریف و آقای عراقچی باز همان حرف‌های خودشان را منتها این بار به این بزرگان نسبت داده‌اند، گفتم کجا می‌رویم.

به گزارش «انتخاب»، حمید بعیدی‌نژاد، مدیر کل اداره امور خلع سلاح و مدیرکل سیاسی و بین‌المللی پس از اجلاس ان‌پی‌تی که در نیویورک برگزار شد در مطلبی در صفحه اینستاگرامش نوشت:

هیچ چیز مثل طبیعت بعد از یک دوره چند هفته‌ای پرفشار کاری آرامش‌بخش نیست. درختان سبز، برکه آرام و مرغابیهایی که در کنار هم حرکت می کنند و خط حرکتی آنها روی آب نقش می بندد. این عکس پایانی من از سفر نیویورک است.

امروز برای گرفتن یک حس خوب از طبیعت به سنترال پارک اومدم و این عکس را به یادگار برای شما گرفتم. از آن‌طرف داشتیم به برگشتنمون و پیوستن به خانواده فکر می کردیم که به ما گفتند وقتی به وین برمیگردیم دور جدید مذاکرات هسته ای در آنجا خواهد بود و باید برای مذاکرات در وین بمانم. بعد آقایان می آیند و در عموم سخنرانی می کنند که فلانی وقتی دیروز در نیویورک پشت دوربین از شکست کنفرانس ان پی تی صحبت می‌کرد، ناراحتی از چهره اش می‌بارید. چون آقایان از چیزی خبر ندارند. نمی دانند ولی باید بدانند که مذاکرات فشرده طولانی که داشتیم شب و روز و استراحت ما را گرفته بود. پشت میزها نشسته‌اند و بی پروا قضاوت می‌کنند. اما آقای عزیز قضاوت خیلی مسئولیت دارد، بالاخره جایی آدم باید پاسخ بدهد.

وی افزود: شما چه جراتی داری، که اینجوری صحبت می کنی. وقتی دیدم که بعضی از نمایندگان محترم بعد از سخنان آقای دکتر ظریف و آقای عراقچی باز همان حرفهای خودشان را منتها این بار به این بزرگان نسبت داده‌اند، گفتم کجا می‌رویم. ببخشید قرار بود از آرامش صحبت کنیم، آنچه که خیلی کم داریم ولی ازش خیلی حرف میزنیم. من از صمیم قلب از خداوند میخواهم آرامش را بر دلهای همه ما و شما حاکم کند تا هم با خودمون آرام باشیم هم آرامش مردم عزیزمان و دیگران را با قضاوتهای غلط ذهنی خودمان بهم نزنیم. خداوند به ما در این ماه آینده با این فشارهای کاری و روانی کمک کند.

52261

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 419528

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • حسین حقجو IR ۰۷:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۴
    9 46
    شما ها چند بار و چند جلسه این آقایان را که می دانستید سر و صدا می کنند دعوت کردید و با آنها نشستید چند بار و چند جلسه با با تجربه ها و دانشمندان و اندیشمندان نظامی و سیاسی و اقتصادی و حقوقی با هر نوع سلیقه سیاسی نشستید و حرف زدید افکا ر را همگرا کردید تا طرف مقابل شما یک پشتوانه قوی و مستدل و یک پیکره واحد را ببیند