نظرسنجی دیروز خبرآنلاین در خصوص عملکرد تیم هسته ای کشورمان با استقبال بسیار خوب مخاطبان روبرو شد.

کاربران بسیاری از صبح تاکنون با تماس های تلفنی و از طریق شبکه های اجتماعی در خصوص نظر سنجی خبرآنلاین که در مورد عملکرد تیم هسته ای دولت روحانی بوده است، سوالاتی را مطرح کرده اند.

برخی از کاربران که از شرکت در این نظر سنجی جا مانده اند، ضمن تماس با خبرآنلاین خواستار این بودند که امکانی فراهم شود تا آن ها بتوانند در این نظرخواهی شرکت کنند.

در عین حال برخی دیگر از کاربران و تماس گیرندگان با طرح سوالاتی از جمله اینکه چرا این نطر سنجی غیرفعال شده بر این باور بودند که شاید نتایج این نظرسنجی برخلاف میل ما بوده و به همین دلیل از صفحه اول خبرآنلاین حذف شده است.

همچنین با توجه به تعداد و نتایج غیر معمول آرای این نظرسنجی از نگاه مخاطبان همیشگی این خبرگزاری، برخی افراد موضوع هک شدن و یا حرکت هدفمند عده ای برای تغییر نتیجه طبیعی یک نطر سنجی را در راستای اهداف سیاسی برخی جریانات نیز یادآوری کردند.

اما این توضیح لازم است که بر اساس رویه معمول در این خبرگزاری، نظرسنجی هایی که در خبر انلاین منتشر می شود، تنها 24 ساعت این فرصت را در اختیار کاربران قرار می دهد که در آن شرکت داشته باشند.

در عین حال همه می دانند که در صورت غیر مقبول بودن نتیجه یک نظرسنجی امکان برداشتن فنی آن در هر لحظه برای مسئولان خبرگزاری وجود دارد ولی خبرآنلاین براساس رویه حرفه ای خود قاعده فعال بودن 24 ساعت این نظرسنجی را مانند همه نطرسنجی های قبلی با هدف احترام به کاربران عزیز رعایت کرده است.

همچنین شائبه اقدام هماهنگ برخی جریانات برای تغییر نتیجه عادی این نطرسنجی که با حمله سابیری صورت می گیرد  از جمله دغدغه های همیشگی ماست که امکان این موضوع نیر دور از دسترس نیست.

لازم به ذکر است که تنها یک نظر سنجی وجود دارد که زمان شرکت در آن بیش از 24 ساعت است و آن نظرسنجی چهره سال در روزهای پایانی اسفندماه است که کاربران ابتدا با شرکت در مرحله اول نظرسنجی هریک از گروههای خبری، چهره آن گروه را انتخاب کرده و پس از تجمیع نفر اول هر گروه کاربران می توانند از میان چهره های برتر گروهها در صفحه نخست چهره سال را برگزینند.

خبرآنلاین از همکاری همه کاربران گرامی که در نظرسنجی های ما مشارکت تاثیرگذاری دارند، قدردانی صمیمانه خود را اعلام می دارد.

23220

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 420233

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =