8 میلیارد ریال برای احداث سالن انتظار ندامتگاه کرج اختصاص یافت

شهردار کرج گفت: 8 میلیارد ریال برای احداث سالن انتظار ندامتگاه کرج اختصاص یافت.


به گزارش خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری کرج،‌ علی ترکاشوند اظهار کرد: با تدابیر دادستان کرج و به منظور تکریم خانواده‌های زندانیان استان البرز، 8 میلیارد ریال اعتبار برای احداث سالن انتظار در ندامتگاه کرج اختصاص یافت.
وی افزود: یکی از دغدغه‌های اصلی هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان کرج ایجاد درآمد پایدار برای انجمن بود اقدامی که برای خرید زمین مرکز معاینه فنی خودرو در این راستا صورت گرفت و این اتفاق در استان البرز رقم خورد.
این مسئول بیان کرد: اقدامی خوب با تدبیر مدیرکل زندان‌های استان البرز و دادستان کرج انجام شد که در نوع خودش در استان البرز کم نظیر بود و سبب شد که استاندار البرز و مدیران کل استان البرز از نزدیک از ندامتگاه کرج بازدید کنند.
ترکاشوند گفت: خانواده زندانیان که برای ملاقات به زندان می‌آمدند سالن انتظاری که با کمال آرامش و امنیت بتوانند با زندانی خود سپری کنند را نداشتند.
شهردار کرج گفت: برای احداث سالن انتظار خانواده زندانیان لایحه به شورای شهر کرج ارسال شد و مبلغ 8 میلیارد ریال برای ساخت این سالن در ندامتگاه اختصاص یافت و ما نیز قول می‌دهیم که ظرف 6 ماه آینده بتوانیم این سالن را تکمیل کنیم تا کمکی به خانواده زندانیان استان البرز شده باشد.

ترکاشوند افزود: وظیفه همه مسئولان کرج است که به این انجمن کمک کنند.

 

کد خبر 420257

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =