مردی که با شلیک گلوله به سوی همسر و فرزندان و خانواده همسرش، 2 تن را مجروح و مادرزنش را به قتل رسانده بود، خود را حلق آویز کرد و به زندگی اش پایان داد.

به گزارش «خبرآنلاین» از خراسان رضوی؛ سپيده دم روز گذشته زنگ تلفن قاضي ويژه قتل عمد به صدا درآمد و ماموران کلانتري فردوسي مشهد در حالي از وقوع جنايتي هولناک در روستاي «ريحان» خبر دادند که بر اثر شليک گلوله توسط فردي ناشناس، زن ميانسالي به قتل رسيده و جوان 21ساله‌اي به همراه کودک 6 ساله نيز مجروح و به مرکز درماني منتقل شده‌اند.
«روزنامه خراسان» گزارش داده است؛ در پي دريافت اين خبر بلافاصله «قاضي سيد جواد حسيني» براي بررسي موضوع عازم بيمارستان طالقاني مشهد شد. تحقيقات مقام قضايي نشان مي‌داد: زن 50ساله بر اثر اصابت چند گلوله کلاشينکف جان باخته و پسر 21 ساله نيز قادر به سخن گفتن نيست.
در همين حال پسر بچه 6ساله که هنوز رمقي در بدن داشت هنگام انتقال به اتاق عمل به قاضي ويژه قتل عمد گفت: پدرم با اسلحه و از پنجره منزل مسکوني پدر بزرگم به طرف ما تيراندازي کرد و با شليک هرگلوله فرياد مي‌زد بميريد!
با اظهارات اين کودک مشخص شد که مقتول و مجروحان همگي اعضاي يک فاميل هستند بنابراين قاضي شعبه 211دادسراي عمومي و انقلاب مشهد دستور انتقال جسد قرباني اين حادثه وحشتناک به پزشکي قانوني را صادر کرد و براي ادامه تحقيقات به محل وقوع جنايت در روستاي «ريحان» رفت. مسير خون‌هاي ريخته شده در پذيرايي بزرگ منزل روستايي و آثار به جا مانده از شليک‌هاي متعدد گلوله بيانگر آن بود که مهاجم مسلح از پنجره داراي حفاظ به داخل پذيرايي شليک کرده است اين درحالي بود که يک گلوله سالم نيز در کنار پنجره کشف شد.
افرادي که از اين حادثه تاسف بار جان سالم به در برده بودند عنوان مي‌کردند چهره قاتل را نديده‌اند، اما صداي او را که مي‌گفت بميريد! شنيده‌اند که شبيه صداي احمد (داماد خانواده) بوده است. تعدادي از اهالي روستا نيز که با صداي وحشتناک گلوله از منازلشان بيرون آمده بودند مردي حدود 35 ساله را ديده بودند که با يک دستگاه پرايد از محل گريخته و شلوار کردي به تن داشته است.
تحقيقات ميداني قاضي حسيني همچنين بيانگر آن بود که مهاجم مسلح ابتدا در ورودي ساختمان را با کليد از بيرون قفل کرده است تا کسي فرصت فرار نيابد اين درحالي بود که آثار به جا مانده از گلوله‌ها نشان مي‌داد گلوله‌اي در سلاح کلاشينکف و پس از شليک‌هاي متعدد گير کرده است و او نتوانسته اعضاي ديگر خانواده‌اش را به قتل برساند و آن‌ها با قرار گرفتن در گوشه پنجره و ديوار از مرگ حتمي نجات يافته‌اند.
همسر جوان متهم به قتل در اين باره به مقام قضايي گفت: حدود 8 سال قبل همسر و پدرم به خاطر برخي اختلافات خانوادگي با يکديگر درگير شدند که آن زمان همسرم در يک درگيري پدرم را با ضربه چاقو مجروح کرد و به همين خاطر هم ديگر او به منزل پدرم رفت و آمد نداشت اما من گاهي به همراه فرزندانم به منزل پدر و مادرم مي‌آمدم.
اين درحالي بودکه من و همسرم نيز داراي اختلافات شديد خانوادگي بوديم. او مشروبات الکلي مصرف مي‌کرد و مرا به باد کتک مي‌گرفت تا اين که 8روز قبل باز هم اين ماجرا تکرار شد و من با حالت قهر منزلم را ترک کردم و نزد پدر و مادرم آمدم ولي هنوز مدتي نگذشته بود که احمد دختر 3ساله و پسر 6ساله‌ام را به خانه پدرم آورد و آن‌ها را به من سپرد. تا اين که چند روز قبل دوباره تلفني با من تماس گرفت و گفت: من اشتباه کرده‌ام! او از من خواست تا با گرفتن نيمي از مهريه‌ام و به صورت توافقي از يکديگر جدا شويم. من هم قبول کردم و قرار بود براي گرفتن طلاق توافقي به دادگاه برويم که ناگهان ساعت 4 صبح و در حالي که همه ما در اتاق خواب بوديم او با سلاح به ما حمله کرد که در اين ميان پسر 6ساله و برادر 21‌ساله‌ام مجروح شدند و مادرم نيز بر اثر اصابت 4 گلوله جان سپرد.
گزارش خراسان حاکي است: هنوز قاضي ويژه قتل عمد در حال بررسي موضوع و جمع آوري اسناد و مدارک اين جنايت هولناک بود که دوباره زنگ تلفن همراهش به صدا درآمد و اين بار ماموران انتظامي وي را در جريان کشف جسد حلق آويز مردي در روستاي عباس آباد قرار دادند. مشخصاتي که ماموران از متوفي ارائه مي‌دادند با مشخصات عامل جنايت هولناک مطابقت داشت و به همين خاطر بلافاصله قاضي سيد جواد حسيني عازم روستاي عباس آباد در 35 کيلومتري محل وقوع جنايت شد. پرايد متوفي در حالي کنار زمين‌هاي کشاورزي متوقف شده بود که آلونکي نيز در ميان زمين‌ها به چشم مي‌خورد. مرد 35ساله با استفاده از يک رشته شال گردن خود را از سقف چوبي آلونک حلق آويز کرده و به زندگي‌اش پايان داده بود. اسلحه کلاشينکف و 16 گلوله باقي مانده در خشاب به همراه يک قبضه چاقو در صندلي جلوي خودرو و يک قبضه چاقو و تبر زين دو لبه که درون پتو بود در صندلي عقب قرار داشت.
کارشناسان سلاح که به همراه قاضي ويژه قتل عمد در صحنه حادثه حضور داشتند گير کردن سلاح هنگام شليک را تاييد کردند و بدين ترتيب مشخص شد که متوفي همان احمد (داماد خانواده) و متهم تحت تعقيب درجنايت مسلحانه است. بنابراين گزارش؛ بررسي ها ي بيشتر درباره اين حادثه تلخ همچنان ادامه دارد.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 421886

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =