۰ نفر
۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۴

باشگاه استقلال شرایط سختی را سپری می کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در شرایطی که وضعیت هیات مدیره و مدیریت باشگاه استقلال هنوز مشخص نیست، تعدادی از مربیان داخلی و خارجی گزینه سرمربیگری این تیم شده اند. اما چیزی که این روزها استقلال به شدت به آن احتیاج دارد، یک مدیر مسلط و محبوب برای تیم فوتبال است که بتواند تیم را جمع کند.
استقلال این روزها یک مدیر می خواهد که علاوه بر محبوبیت بین هواداران، به نیمکت تیم چشم نداشته باشد و نخواهد نفر اول نیمکت شود. کسی مثل مرحوم ناصر حجازی در این شرایط می توانست تیم را به خوبی جمع کند و حامی مربی آینده تیم باشد تا مربی، هر کسی که هست، بتواند با خیال راحت کارش را انجام دهد و تیم ببندد.
در حال حاضر هیچ کدام از پیشکسوتان استقلال چنین شرایطی ندارند. پورحیدری که عضو هیات مدیره است نمی تواند چنین نقشی ایفا کند، حسن روشن به دلیل انتقادهای زیادش، مورد تایید مربیان دیگر نیست. نصرالله عبداللهی و علی جباری هم سن شان بالا رفته و به درد این کار نمی خورند. از طرفی فرهاد مجیدی جوان است و نمی خواهد وارد این راه شود چراکه در آینده قصد سرمربیگری استقلال را دارد. مسعود معینی با اینکه عضو هیات مدیره است و مدرک دکترا دارد، وارد درگیری هایی می شود که شان او را حفظ نمی کند.
هر شخصی که سرمربی استقلال شود، نیاز به یک مدیر دارد تا بتواند حاشیه های تیم را کنترل کند و حامی نیمکت باشد. تنها گزینه ای که می توانست تمام شرایط این جایگاه را داشته باشد، مرحوم ناصر حجازی بود که حالا جای خالی او را استقلالی ها احساس می کنند.
43 43

کد خبر 423161

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =