کشف 260 کیلو حشیش طی دو عملیات جداگانه در البرز

فرمانده انتظامی استان البرز از کشف 260 کیلو و 300 گرم حشیش طی دو عملیات جداگانه از سوی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین- البرز: به نقل از پايگاه خبري پليس ، سردار «کامراني صالح» افزود : ماموران عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز در پي انجام يکسري اقدامات اطلاعاتي از فعاليت فردي به نام «ع- الف » در محمد شهر کرج مطلع شدند .
وي اظهار داشت : بلافاصله بررسي موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و پس از شناسايي منزل متهم و اطمينان از حضور وي در داخل منزلش اقدامات بعدي در جهت دستگيري وي در دستور کار ماموران قرار گرفت .
سردار کامراني صالح بيان داشت : از آنجائيکه اطلاعات اوليه در خصوص شناسايي متهم با همکاري پليس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ صورت گرفته بود بنابراين ماموران عمليات ويژه پليس استان البرز با هماهنگي مقام قضايي و طي يک عمليات مشترک با ماموران عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ پس از محاصره مخفيگاه نامبرده طي يک عمليات غافلگيرانه موفق به دستگيري متهم شدند .
در بازرسي از منزل نامبرده مقدار 195 کيلو گرم حشيش و يک دستگاه ترازوي توزين مواد مخدر و در بازرسي از خودرو متهم نيز مقدار 6 کيلو گرم حشيش کشف وبه همراه متهم دستگير شده جهت تشکيل پرونده به پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز منتقل شدند . فرمانده انتظامي استان البرز گفت :
همچنين ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز روز گذشته از فعاليت فردي به نام «ه-ع» در امر خريد و فروش مواد مخدر در منطقه حصارک کرج مطلع شدند .
وي افزود : بنابراين بلافاصله پيگيري موضوع در دستور کار ماموران عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز قرار گرفت و اقدامات اطلاعاتي بعدي در خصوص شناسايي مخفيگاه متهم آغاز شد .
ماموران پس از شناسايي منزل متهم و اطمينان از حضور وي در آنجا با هماهنگي مقام قضايي طي يک عمليات غافلگيرانه متهم را دستگير و در بازرسي از منزل وي تعداد 58 بسته حشيش به وزن تقريبي 59 کيلو و 300 گرم با لفافه کشف کردند .
سردار کامراني صالح بيان داشت : در اين رابطه يک دستگاه خودرو پرايد متعلق به متهم توقيف و به همراه وي و مواد مکشوفه جهت تشکيل پرونده و ارجاع به مراجع قضايي به پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز منتقل شدند .

کد خبر 423770

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =