حسن زاده هدایت نماینده لیگ برتری فوتسال قم را در دست گرفت

محسن حسن زاده، مربی بومی فوتسال قم بار دیگر هدایت نماینده لیگ برتری فوتسال قم را در دست گرفت تا به دوران کوتاه حضور علیرضا رعدی در این تیم پایان دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قم، به نقل از خبرگزاری مهر، سکان هدایت نماینده قم در لیگ برتر فوتسال برای سومین بار به محسن حسن زاده سپرده شد تا این مربی قمی نفر اول نیمکت تیم فوتسال قم در لیگ برتر باشد.

حسن زاده که پیش از این در ۲ نوبت و هر کدام بیش از یک نیم فصل، مسئولیت فنی نماینده فوتسال قم را بر عهده داشته است یک بار با ماهان تندیس قم قهرمانی تنها دوره برگزار شده جام حذفی فوتسال را به دست آورده و یک بار نیز با صبای قم نایب‌قهرمان لیگ برتر فوتسال شده است.

این مربی قمی پس از این که ماهان تندیس فصل گذشته برای ادامه حضور وی در رأس کادر فنی خود پیشنهاد نداد، به عنوان مربی به کادر فنی تیم فوتسال فرش آرای مشهد پیوست تا در کنار مجید مرتضایی کار کند.

حسن زاده فصل گذشته از سوی هواداران تیم فوتسال ماهان تندیس در مسابقات خانگی این تیم مورد تشویق قرار می‌گرفت و تشویق این مربی قمی، ابزاری برای تماشاگران به منظور اعتراض به وضعیت مدیریتی ماهان تندیس در فصل گذشته بود.

وی در جریان دیدار تیم‌های ماهان تندیس و فرش آرای مشهد در دیدار برگشت فصل گذشته در ورزشگاه شهید حیدریان قم که به برتری فرش آرا انجامید به شدت از سوی هواداران ماهان تندیس تشویق شد و به ابراز احساسات آن‌ها پاسخ داد.

علیرضا رعدی سرمربی فصل گذشته تیم فوتسال ماهان تندیس، آخرین مربی نماینده قم در لیگ برتر فوتسال بود که در این تیم عملکرد قابل توجهی از خود بر جای نگذاشت.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 424412

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =