سعید سپهوند  مربی برتر  لیگ دسته دوم فوتبال کشور شد

در گردهمایی بزرگ تجلیل از مربیان برتر فوتبال ایران سعید سپهوند مربی تیم خیبر خرم آباد به عنوان مربی برتر لیگ دسته دوم فوتبال کشور معرفی شد.

 

در گردهمایی بزرگ تجلیل از مربیان برتر فوتبال ایران سعید سپهوند مربی تیم خیبر خرم آباد به عنوان مربی برتر لیگ دسته دوم فوتبال کشور معرفی شد.

 

به گزارش خبرآنلاین ،در گردهمایی بزرگ تجلیل از مربیان برتر فوتبال که به همت کانون مربیان فوتبال ایران و در اراک برگزار شد، از مربی لرستانی به عنوان مربی برتر کشور در لیگ دسته دوم فوتبال کشور تجلیل شد.

سعید سپهوند از مربیان لرستانی است که سالها در تیم های پایه و لیگ های دسته دوم و سوم فوتبال کشور کار هدایت تیم های لرستانی را در کارنامه خود دارد.

تیم خیبر خرم آباد که امسال توانست به لیگ دسته اول صعود کند، توسط این مربی ارزشمند لرستانی  بسته شد و با هدایت او توانست بدون کمترین امکانات و  بنیه مالی به مرحله دوم صعود کند.

، در مراسم تجلیل از مربیان برتر فوتبال یحیی گل‌محمدی به عنوان بهترین مربی سال انتخاب شد. علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال نفت تهران هم که در لیگ برتر توانست نتایج درخشانی با تیمش بگیرد و تا آستانه قهرمانی هم پیش رفت، به عنوان بهترین مربی لیگ برتر انتخاب شد.

حسین فرکی که به دلیل کسالت نتوانست به این مراسم بیاید، پس از ارتباط تلفنی به عنوان مربی ویژه انتخاب شد که توانست دو سال پیاپی تیم‌های فولاد و سپاهان را به قهرمانی برساند.

کوروش موسوی، سرمربی تیم فوتبال فولاد نوین که قهرمانی در لیگ دسته اول را با تیمش تجربه کرد، بهترین مربی لیگ دسته اول انتخاب شد.

در لیگ دسته سوم نیز جواد مقدسی از مقاومت تهران به عنوان برترین انتخاب شدند. آمنه محمودی از استان قزوین بهترین مربی فوتسال در بخش بانوان انتخاب شد، عنوان بهترین مربی برتر فوتبال بانوان به مرضیه جعفری از کرمان رسید و شادی مهینی هم از استان گلستان بهترین مربی پایه در بخش بانوان بود.

وحید شمسایی، سرمربی تیم فوتسال تأسیسات دریایی تهران هم که توانست با این تیم به قهرمانی برسد، بهترین مربی سال فوتسال شد.

 

کد خبر 425186

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =