۰ نفر
۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۶

فراخوان بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از سوی بنیاد سینمایی فارابی و با همکاری شورای راهبری و سیاستگذاری سینمای کودک و نوجوان از ۱۰ تا ۱۵ مهرماه سال جاری برگزار می‌‏شود.

جشنواره امسال با هدف معرفی آثار برتر سینمای کودک و نوجوان در عرصه ملی و بین‏‌المللی، جلب توجه سینماگران به طور عام به سینمای کودک و نوجوان، زمینه‌سازی حضور فعال کودکان و نوجوانان در عرصه تولید و توزیع و نیز رشد و رونق تولید و نمایش در سینمای کودک و نوجوان برگزار می‌‏شود.

براساس این فراخوان، جشنواره از دو بخش مسابقه شامل سینمای ایران و سینمای بین‌‏الملل و بخش جنبی شامل مسابقه فیلمنامه‌نویسی، مسابقه المپیاد فیلمسازی نوجوانان کشور، نمایش‏‌های ویژه، تشکیل شده است. در بخش مسابقه بین‌‏الملل ۱۱ پروانه زرین و در بخش مسابقه سینمای ایران ۲۰ جایزه شامل ۱۹ پروانه زرین و یک پروانه سیمین از سوی هیات داوران به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

فیلمسازان و صاحبان آثار سینمایی کودک و نوجوان در صورت تمایل برای شرکت در این جشنواره می توانند طبق شرایط و مقررات، فیلم ها و سایر آثار سینمایی خود را به دبیرخانه تحویل یا ارسال کنند.

5858

کد خبر 425490

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =