مسعود نصرتی، شهردار قزوین گفت: با تفویض اختیار برنامه‌ریزی شده و اصولی به کارکنان توانمند می‌توان با پرورش و مشارکت آنان در انجام هر چه بهتر وظایف در حیطه مسئولیت، مجموعه را به سوی اهداف عالی هدایت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین؛ نصرتی در هشتمین جلسه هم اندیشی با مدیران و کارشناسان مجموعه شهرداری قزوین با محوریت تفویض اختیار در مجموعه شهری افزود: باید با به کارگیری اصولی تفویض اختیار، توانایی و استعداد کارکنان را رشد داد.
وی گفت: با تفویض اختیار می‌توان مهارت و دانش کارکنان را ارتقاء داد که این مهم برای مجموعه‌ها به خصوص مجموعه مدیریت شهری بسیار پر اهمیت است.
شهردار قزوین تاکید کرد: مدیران باید به موضوع تفویض اختیار اصولی و درست بین کارکنان اهمیت و این موضوع را در دستور کار قرار دهند.
نصرتی به پویایی و احساس تعلق کارکنان تاکید و بیان کرد: با مشارکت و همکاری می‌توان کارهای بزرگی در شهر انجام داد.
وی ادامه داد: برای اداره شهر باید بتوانیم از تجربیات سایر شهرهای موفق در اداره شهر بهره ببریم و پیشنهادات برتر را اجرایی کنیم.
شهردار قزوین بیان کرد: کارکنان مجموعه مدیریت شهری باید با اتحاد و همدلی در مسیر توسعه شهر حرکت کنند.
نصرتی گفت: همدلی و اتحاد کارکنان در مدیریت شهری باعث می‌شود توسعه شهر سریع تر محقق شود و باید در این راستا از تمام ظرفیت‌ها استفاده کرد.
شهردار قزوین بیان کرد: کارکنان باید خلاقیت‌های خود را پرورش دهند و از کارهای روزمرگی بپرهیزند چراکه اکنون اداره شهر نیاز به خلاقیت و مهارت دارد.
این مقام مسوول بیان کرد: باید از تجربیات افراد موفق برای ارائه پیشنهادات خوب برای توسعه شهر استفاده کرد.
گفتنی است؛ شهردار قزوین در پایان مصوبات جدید امور رفاهی کارکنان شهرداری قزوین را اعلام کرد و در ادامه علی‌رضا خزائلی، معاون طرح و برنامه شهرداری قزوین گزارش کاری از روند نظام پیشنهادات شهرداری قزوین و کیومرث فدائی‌فر مدیر منطقه سه شهرداری قزوین و هاشم بابایی‌فر معاون برنامه ریزی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین گزارشی از وظایف و عملکرد مجموعه خود ارائه کردند.
در این جلسه برخی از مدیران و کارشناسان شهرداری قزوین پیشنهادات خود را درباره تفویض اختیار در مجموعه شهری ارائه دادند.
4646

کد خبر 426541

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =