سرپرست آموزش و پرورش منطقه کوهنانی  لرستان منصوب شد

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در حکمی مهرشاد امرایی را به عنوان سرپرست آموزش و پرورش منطقه کوهنانی منصوب کرد . امرایی که دانشجوی دکترای شیمی است در طول 24سال خدمت در آموزش و پرورش در سمت های دبیری و مدیری آموزشگاهها انجام وظیفه کرده است . مهرشاد امرایی هم چنین عضو ستاد فناوری نانوی کشور هم هست

به گزارش خبرآنلاین ،معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان در مراسم معارفه سرپرست جدید آموزش و پرورش منطقه کوهنانی گفت : برنامه محوری و پژوهش مداری دو رویکرد محوری آموزش و پرورش لرستان است .فرید بهرامی افزود : مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با اولویت سیاست های پنجگانه مقام عالی وزارت که بر اساس سند تحول بنیادین مورد تایید مقام معظم رهبری و مسئولین نظام قرار گرفته است ، تلاش می کند تا آموزش و پرورش را در ریل اصلی خود قرار داده و با برنامه ریزی منسجم علمی و کارشناسی مسیر پیشرفت و توسعه دستگاه تعلیم و تربیت را تسهیل کند .وی خاطر نشان کرد : در سایه این نگاه راهبردی توفیقات بسیار خوبی حاصل شده و ضرورت دارد تا مناطق و شهرستانها هم این نگاه علمی و برنامه محور را در دستور کار خود قرار دهند .بهرامی تاکید کرد : آموزش و پرورش باید به دور از حواشی  اداره شود . وی با اشاره به مشکلات اعتباری پیش روی آموزش و پرورش گفت : باید با درایت و هوشمندی از امکانات موجود بیشترین بهره را برد . میرمحمدی بخشدار منطقه کوهنانی هم جایگاه آموزش و پرورش را در توسعه و پیشرفت جامعه مهم و تاثیر گذار خواند و گفت : آموزش و پرورش باید رسالت خود را در آگاه کردن اقشار جامعه و توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور به خوبی انجام دهد .

وی از آمادگی بخشداری برای تعامل سازنده با آموزش و پرورش خبرداد و گفت : باید با همدلی و هم افزایی به دنبال ارتقای دانش و تربیت در منطقه بود .در ادامه این مراسم حمزه فیضی پور  مدیر سابق آموزش و پرورش در سخنانی رسالت و مسئولیت انسان را از دیدگاه اسلام بسیار سخت و دشوار برشمرد و گفت : باید تلاش کنیم تا در مسیر پیشرفت و ترقی جامعه گام های موثر و شایسته ای برداشته شود .فیضی پور  از اهتمام خود در راستای  ارتقای شاخص های تعلیم و تربیت گفت و خاطر نشان کرد : باید همکاران فرهنگی به سرپرست جدید کمک کنند تا بتواند اهداف و برنامه های خود را به خوبی پیش برد .

مهرشاد امرایی هم در سخنانی اساس فعالیت آموزش و پرورش را در توسعه علمی و فرهنگی جامعه برشمرد و گفت : باید  تخصص گرایی و برنامه محوری را به بدنه آموزش و پرورش کشاندو مدیریت علمی را در آن نهادینه کرد . وی پرهیز از حواشی را راهبرد خود برشمرد و گفت : تلاش می کنیم با مساعدت و همدلی همکاران جایگاه علمی و فرهنگی منطقه را در ابعاد و شاخص های مختلف ارتقا دهیم . در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر وهدایایی از زحمات یازده ماهه فیضی پور تجلیل شد و مهرشاد امرایی هم به عنوان سرپرست جدید آموزش و پرورش منطقه کوهنانی معارفه شد.

4646

کد خبر 427476

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =