ابنا نوشت:

گروهی وابسته به جماعت تروریستی اخوان المسلمین یک جوان مصری را در منطقه حلوان اعدام کرد.

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ یک گروه تروریستی وابسته به جماعت اخوان المسلمین مصر در قاهره روز گذشته نخستین فیلم ویدئویی اعدام یک جوان مصری به روش گروه تروریستی داعش را پخش کرد.

در این فیلم ویدئویی که مدت زمان آن هفت دقیقه است «ولید احمد علی» به همکاری با منابع اطلاعاتی منطقه حلوان و انتقال اطلاعات اعتراف کرده است.

نام گروه تروریستی وابسته به جماعت اخوان المسلمین «العقاب الثوری» معرفی شده است.

اعدام این جوان مصری در منطقه حلوان فیلمبرداری شده و وی توسط شماری از اعضای العقاب الثوری درحالی که چشمها و دستانش بسته است تیرباران می‌شود.

به گفته مسئولان این گروه ولید احمد عامل معرفی و بازداشت ۴۰ جوان عضو جماعت اخوان المسلمین و همکاری با نیروهای امنیتی مصر است.

«عبدالفتاح السیسی» رئیس جمهور مصر گروه اخوان المسلمین را مادر همه گروه‌های تروریستی در جهان عنوان کرده است.

همچنین برخی از تروریست‌های مصری که برای جنگ در کنار گروه‌های مسلح در سوریه علیه نیروهای «بشار اسد» به سوریه رفته‌اند، به دست داشتن گروه اخوان المسلمین مصر در جذب عناصر تروریست و آموزش هزاران نفر از آنان برای سفر به سوریه اقرار کردند.

5252

کد خبر 429834

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 3
 • بی نام A1 ۰۹:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
  15 10
  خدا لعنت کنه مرسی و اخوانی های سلفی رو
 • سیماش IR ۱۳:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
  47 6
  این اخوان المسلمین همون گروهی نبود که ایران طرفدار دو آتیشش بود؟ حالا شده تروریست و دشمن بشار اشد؟
 • بی نام RO ۱۹:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
  1 2
  کی میخواهید بفهمید به قدرت رسیدن اسلام گرها به ضرر ماست
 • بی نام IR ۰۷:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۵
  0 3
  بله عزیز دلم.. همون گروهه.
 • بی نام A1 ۱۱:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۵
  3 2
  این خبر موثق نیست و احتمالا درگیری برای حساب کشی شخصی بوده.تاکنون اخوان رسما و علنی خشونت را محکوم کرده حتی بعد از اعلام خبر حکم اعدام دسته جمعی رهبران آن.
 • بی نام A1 ۰۱:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۱
  1 2
  چرا حرف مفت می زنید اگه اطلاعات درست و حسابی ندارید چرا نظر می دید اخوان اگر معتقد به سلاح بود که از اول دست به سلاح برده بود تازه , بسیاری از بزرگان اخوان مانند سید قطب و چند نفر دیگر الهام بخش خود انقلاب ایران هم بودند حتی کتاب های سید قطب بعضی توسط رهبری در زمانی ترجمه شد زینب غزالی را که دیگر نمی گویم که شهرتش در ایران بیش از همه بود پس بیخود انگ ترور بهشون نزنید و اختلاف مذهب رو بهانه ی این یاوه گویی های احمقانه نفرمایید درسته اونها سنی هستند اما با داعش و ماعش قاتل به دور از دمکراسی و تمدن از زمین تا آسمان متفاوت اند. خیر پیش