هندبال بانوان قم در انتظار حامی مالی/حضور هدف پویان قم در لیگ برتر به جذب حامی مالی وابسته است

نایب‌رئیس هیئت هندبال قم گفت: تیم هندبال هدف پویان قم تا فردا برای تأمین ورودی حضور در لیگ برتر فرصت دارد در حالی این تیم هنوز موفق به جذب حامی مالی نشده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قم، زهرا خلیفه قلی با با بیان این که حضور هدف پویان قم در لیگ برتر به جذب حامی مالی وابسته است، به تسنیم گفت: تیم هندبال هدف پویان جوان قم قرار است امسال در لیگ برتر هندبال بانوان کشور شرکت کند اما مشکلات مالی که گریبانگیر این تیم شده، آینده این تیم را با ابهاماتی مواجه کرده است.
وی افزود: تیم هندبال هدف پویان قم تا فردا برای تأمین ورودی حضور در لیگ برتر فرصت دارد در حالی این تیم هنوز موفق به جذب حامی مالی نشده است.
نایب‌رئیس هیئت هندبال قم گفت: با توجه به مشکلات مالی، مقرر شد رئیس هیئت هندبال استان قم با فدراسیون هندبال رایزنی کند تا فرصت بیشتری به هدف پویان بابت تأمین مبلغ ورودی که 14 میلیون تومان است داده شود یا باشگاه هدف پویان چکی مدت دار به فدراسیون هندبال بدهد.
خلیفه قلی بیان کرد: تیم هدف پویان جوان توسط زوجی علاقه‌مند اداره شده است اما با توجه به رسیدن این تیم به لیگ برتر، توانایی حمایت از این باشگاه نه از طرف این زوج علاقه‌مند به هندبال و نه از طرف هیئت هندبال وجود ندارد و باید حامی مالی قدرتمندی پشتیبانی از این تیم را بر عهده بگیرد.
وی عنوان کرد: امتیاز ویژه تیم هدف پویان جوان قم بهره‌مندی از بازیکنانی جوان و بومی است که نه تنها آینده هندبال قم که آینده هندبال کشور را می‌سازند و این تیم بدون خرید امتیاز بلکه با همین نفرات جوان از پایین‌ترین سطح به لیگ برتر کشور رسیده است.
نایب‌رئیس هیئت هندبال قم تصریح کرد: 6 بازیکن تیم هندبال هدف پویان در تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان عضویت دارند و مربی این تیم نیز، کمک‌مربی تیم ملی جوانان است و حیف است که این تیم با این شاخصه‌ها بدون پشتیبان بماند.

کد خبر 430145

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =