معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان قم از انتخاب رئیس جدید هیئت کاراته استان قم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قم، روح‌الله رمضانی با اشاره به برگزاری انتخابات رئیس هیئت کاراته قم در آینده نزدیک، به خبرگزاری مهر، گفت: مجمع انتخابات هیئت ورزشی کاراته قم به منظور تعیین رئیس جدید این هیئت و ثبت نام نامزدهای احراز ریاست این هیئت بر اساس آیین نامه هیئت‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان انجام می‌شود.

وی افزود: ریاست هیئت کاراته قم سال گذشته بر عهده حسن عابدی بود اما پس از انتصاب وی به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان قم، هیئت کاراته به صورت سرپرستی اداره شد و هیئت کاراته نزدیک به یک سال به همین شکل برنامه‌های خود را دنبال کرد.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان قم گفت: پس از کناره‌گیری عابدی، علیرضا برخورداری دبیر هیئت کاراته با نظر مثبت فدراسیون کاراته و اداره کل ورزش و جوانان سرپرست این هیئت شد و مسئولیت این هیئت را تا چندی پیش در اختیار داشت.

رمضانی بیان داشت: ثبت‌نام از نامزدهای احراز ریاست هیئت کاراته آغاز شده است و نامزدهای احراز ریاست این هیئت تا ۱۳ تیرماه فرصت دارند که برای شرکت در انتخابات ثبت‌نام کنند و دبیر و نایب‌رئیس بانوان پیشنهادی خود را نیر معرفی نمایند.

وی عنوان کرد: تیم کاراته آذرخودروی قم امسال در سوپرلیگ کاراته باشگاه‌های کشور موفق به کسب عنوان قهرمانی شد و نمایندگان کاراته قم در مسابقات لیگ جوانه و اینده سازان کشور در جمع ۴ تیم برتر بخش کاتا و کومیته قرار گرفتند که این موفقیت‌ها حاکی از رشد کاراته قم است.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان قم تصریح کرد: کاراته قم با در اختیار داشتن چند سهمیه در ترکیب تیم‌های ملی مردان و میزبانی از اردوی تیم ملی، یکی از استان‌های برتر کشور است و در رنکینگ هیئت‌های استانی در رده پنجم کشور قرار دارد.

کد خبر 430970

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =