اولین فریاد الله اکبر راهپیمایی 22 بهمن از شهرهای شرقی کشور سر داده شد.

به گزارش خبرآنلاین هر چند راهپیمایی 22 بهمن از ساعت 9:30 صبح در تهران آغاز شد اما با طلوع آفتاب گروههای مردمی در مسیر های راهپیمایی به حرکت درآمدند.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین در مسیر میدان امام حسین(ع) تا انقلاب، آنچه در راهپیمایی امروز بیشتر دیده می شود دست نوشته هایی است که مردم در دست دارند. بر روی یکی از این دست نوشته ها نوشته شده: «اگر که مدعی خط پیر کنعانید چرا به سفره لندن همیشه مهمانید؟!»؛ «مرگ بر خائن» دست نوشته های دیگری است که در این مسیر دیده می شود.

بر روی یکی دیگر از دست نوشته هایی که در این مسیر در دست چند شهروند تهرانی بود آمده است« نگذارید که گوساله دهن باز کند ور نه موسی شود و دعوی اعجاز کند ».

علاوه بر ایستگاههای صلواتی ادارات و نهادهای دولتی در مسیر راهپیمایی و تراکم بیشتر آنها در میدان فردوسی ارکست نیروی انتظامی نیز از آغاز راهپیمایی به اجرای برنامه می پردازد.

روزنامه جوان یکی از روزنامه هایی است که در ایستگاهی که تدارک دیده به توضیع پوسترهای مقام معظم رهبری و شعار «بیست و دوم بهمن روز تجدید عهد با امام و رهبری است» می پردازد.

به گزارش خبرآنلاین علاوه بر توزیع «فجرآفرینان مساجد» که ویژه نامه مرکز رسیدگی به امور مساجد کشور است در حوالی میدان فردوسی تراکت هایی با عنوان «حرفهای سران فتنه» شامل گزیده بخشهایی از حرفهای  برخی چهره های سیاسی د رمیان راهپیمایان پخش می شود.

کد خبر 43341

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۰۹:۱۶ - ۱۳۸۸/۱۱/۲۲
  0 0
  شعارها بسیار زیبا بود. کاش تصاویری از آنها نیز قرار می دادید
 • بی نام IR ۱۳:۱۸ - ۱۳۸۸/۱۱/۲۲
  0 0
  تاریخ تکرار می شود.در برخی مکانهای عمومی و پر رفت آمد شاهد شعارنویسی بر روی دیوار بودیم که ای کاش به نفع انقلاب بود.
 • ابوالفضل IR ۱۳:۴۴ - ۱۳۸۸/۱۱/۲۴
  0 0
  تنها شعار ها نه حضور بی سابقه مردم هم به گفته پدرم مثل اول انقلاب با شور و همبستگی همراه بود .
 • بدون نام IR ۱۳:۴۸ - ۱۳۸۸/۱۱/۲۵
  0 0
  اگر که مدعی خط پیر کنعانید چرا به سفره لندن همیشه مهمانید؟!