۰ نفر
۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۷
چک اول محسن مسلمان پاس شد

ذوب آهن برای انتقال مسلمان به پرسپولیس از این باشگاه 300 میلیون درخواست کرد.

خبرورزشی نوشت: محسن مسلمان که نه دیگر جایی در ذوب‌آهن داشت و نه راهی به فولاد خوزستان، از سر ناچاری(!) با مسئولان باشگاه پرسپولیس مذاکره کرد و در نهایت قول داد خودش رضایتنامه قطعی از باشگاه اصفهانی بگیرد.
همان‌طور هم كه مي‌دانيد اين بازيكن توانست با دريافت رضايتنامه از ذوب‌آهن اصفهان به صورت رسمي با پرسپوليس تهران قرارداد بسته و راهي تركيه شود اما آنچه شايد ندانيد، مربوط به مبلغي است كه بابت صدور رضايتنامه قطعي به باشگاه ذوب‌آهن پرداخت شده است.

ذوبي‌ها كه در ليگ چهاردهم بابت نيم‌فصل قرضي دادن محسن مسلمان به فولاد خوزستان مبلغي حدود 250 ميليون تومان درآمدزايي كرده بودند، اين مرتبه 2 برابر اين مبلغ را در مذاكره با خود اين بازيكن خواستار شدند. البته خود مسئولان باشگاه اصفهاني هم مي‌دانستند اين مبلغ از عهده باشگاه پرسپوليس و محسن مسلمان خارج است ولي همان ابتدا رقم بالايي خواستند تا بالاخره به 300 ميليون تومان برسند. هرقدر هم محسن مسلمان كه شخصاً با ذوبي‌ها مذاكره مي‌كرد، اصرار ورزيد اين رقم كمتر شود اما اصفهاني‌ها از 300 ميليون تومان پايين‌تر نيامدند كه نيامدند!

مسلمان به تهران برگشت و ادامه مذاكره را به پرسپوليسي‌ها سپرد. شنيديم دست‌اندركاران پرسپوليس هم سه فقره چك به باشگاه ذوب‌آهن دادند كه ظاهراً چك اول پاس شده است.
اين در حالي است كه ذوبي‌ها بابت حق رشد پيام صادقيان عليه پرسپوليس از كميته انضباطي حكم گرفتند و قرار شده است از محل درآمدهاي سرخپوشان در سازمان ليگ اين بدهي پرداخت شود. البته به نظر مي‌رسد پرسپوليسي‌ها بابت جذب دو بازيكن پر سر و صدا، حالاحالاها بايد به اصفهاني‌هاي زبر و زرنگ بدهكار باشند!

256 41

 

کد خبر 438532

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =