تکواندوکار گیلانی با کسب عنوان قهرمانی در مسابقات بین المللی کره جنوبی ، امتیاز سهمیه المپیک خود را افزایش داد .

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین ، مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان گفت : آرمین هادی پور تکواندوکار گیلانی موفق شد عنوان قهرمانی مسابقات بین المللی کره جنوبی را کسب کند .

سعید علیپور افزود : این تکواندوکار شایسته گیلانی در جریان این مسابقات در وزن منهای 54 کیلوگرم با حریفانش به رقابت پرداخت و با کسب پنج پیروزی متوالی ، عنوان نخست را از آن خود کرد .

وی اظهار کرد : آرمین هادی پور برای کسب عنوان قهرمانی مسابقات تکواندوی بین المللی کره جنوبی ، حریفانی از کشورهای میزبان ، ژاپن و فیلیپین را شکست داد .

وی ادامه داد : این ورزشکار شایسته گیلانی با کسب عنوان قهرمانی این پیکارها ، 20 امتیاز سهمیه المپیک را به دست آورد و مجموع امتیازات خود را به عدد 80 رساند .

وی بیان کرد : آرمین هادی پور دو هفته گذشته نیز با کسب عنوان قهرمانی رقابت های دانشجویان جهان 20 امتیاز سهمیه المپیک را کسب کرده بود .

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان خاطرنشان کرد : اگر این ورزشکار گیلانی در چهار تورنمنت جهانی گرند پریکس سال 2015 امتیازات لازم را به دست بیاورد به المپیک راه می یابد.

سعید علیپور اضافه کرد : امیدواریم که آرمین هادی پور در سایر رقابت های بین المللی نیز حضور یابد و با کسب امتیازات مناسب ، بتواند در رقابت های المپیک 2016 برزیل حضور یابد .

 

کد خبر 439537

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =