ازدور یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با برگزاری 4دیدار پیگیری شد که 3بازی این رقابت‌ها به تساوی انجامید.

دور یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با برگزاری چهار دیدار پیگیری شد که سه بازی این رقابت‌ها به تساوی انجامید و آرسنال تنها تیم پیروز میدان بود.
شب گذشته در این مرحله از رقابت‌ها دو تیم مدعی اینترمیلان و منچستر یونایتد در ورزشگاه چوزپه مه آتزا به مصاف هم رفتند که در پایان دو تیم به تساوی بدون گل دست پیدا کردند.

دو تیم در نیمه اول فوتبال تماشایی را به نمایش گذاشتند که البته در این میان سهم شاگردان فرگوسن در زیبایی بازی و ارائه فوتبالی تهاجمی بیشتر از میزبان این دیدار بود.

منچستریونایتد در نیمه اول می‌توانست به گل برتری دست پیدا کند اما دروازه‌باناینتر با عکس العمل‌های خوب خود مانع از فروپاشی دروازه میلان شد.

در نیمه دوم دو تیم فوتبال کم رمق‌تری را به نمایش گذاشتند و نتوانستند از موقعیت های ایجاد شده به گل برتری دست پیدا کنند. دیدار برگشت این دو تیم به میزبانی منچستر برگزار خواهد شد.

در یکی دیگر از دیدارهای برگزار شده شب گذشته تیم فوتبال آرسنال موفق شد با تنها گل پرسی که در دقیقه 73 و از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید بر دیگر تیم ایتالیایی حاضر در این مرحله غلبه کند. آس رم در دیدار برگشت میزبان توپچی های لندن خواهد بود تا شاید بتواند شکست یک بر صفر در دور رفت را جبران کند.

لیون و بارسلونا یکی دیگر از دیدارهای جذاب دور یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا را برگزار کردند که به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

در این دیدار ابتدا لیون در دقیقه 7با گل جونینهو از مهمان اسپانیایی خود پیش افتاد اما در نیمه دوم و در دقیقه 67تیری‌آنری موفق شد با زدن گل تساوی یک امتیاز را برای اناری پوشان بارسلونا به ارمغان بیاورد.

در آخرین دیدار شب اول از مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا نیز دو تیم آتلتیکو مادرید و پورتو به تساوی 2 بر 2 رضایت دادند.

در این دیدار که به میزبان آتلتیکو برگزار شد رودریگوئز دقیقه 3و فورلان دقیقه 45برای میزبان گل زدند و لوپز در دقایق 22و 72هر دو گل پورتو را به ثمر رساند.

در شب دوم از مرحله یک هشتم نهایی این دوره از رقابت‌ها چهارشنبه 7 اسفند این دیدارها برگزار می‌شود:

چلسی انگلستان / یوونتوس ایتالیا
رئال مادرید اسپانیا / لیورپول انگلستان 
بایرن مونیخ آلمان / اسپورتینگ پرتغال
ویارئال اسپانیا / پاناتینایکوس یونان

دیدارهای دور برگشت این مرحله از مسابقات طی روزهای 20و 21 اسفندماه انجام می شود.

 

کد خبر 4396

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =