العالم نوشت:

وعده حماس در پاسخ به هتک حرمت مسجدالاقصیوعده حماس در پاسخ به هتک حرمت مسجدالاقصی
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین "حماس" تاکید کرد که گروه های مقاومت در کرانه باختری، نحوه پاسخ به هتک حرمت مسجد الاقصی از سوی شهرک نشینان و نظامیان صهیونیست را خوب می دانند.
به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از بیانیه حماس گزارش کرد : "اوری آریل" وزیر کشاورزی رژیم صهیونیستی که در پیشاپیش متعرضان اخیر به مسجد الاقصی قرار داشت، از این اقدام پلید خود پشیمان خواهد شد، همانگونه که مقاومت قهرمانانه با عملیاتی ویژه ارکان رژیم اشغالگر قدس را پس از تعرض آریل شارون نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی به مسجد القصی به لرزه درآورد.
در این بیانیه آمده است: تعرض جدید شهرک نشینان و نظامیان صهیونیست به مسجد مبارک الاقصی لکه ننگی بر پیشانی کسانی خواهد بود که به همکاری امنیتی خود با رژیم صهیونیستی ادامه می دهند.
جنش حماس از تشکیلات خودگردان فلسطین و جنبش فتح خواست تا دست مقاومت را در کرانه باختری باز گذارند و تمامی مبارزان فلسطینی را از زندان های خود آزاد کنند.
این جنبش همچنین ضمن قدردانی از فلسطینی هایی که روز گذشته با رشادت و دلاوری در برابر یورش شهرک نشینان و نظامیان اشغالگر قدس در حمله به مسجد الاقصی ایستادند، از تمامی فرزندان ملت فلسطین در کرانه باختری و سرزمین های اشغالی سال 48 خواست تا برای دفاع از مسجد الاقصی دست به یک قیام گسترده بزنند.

4949

کد خبر 440396

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =