رییس و اعضاء هیئت مدیره کانون کارفرمایان مازندران با حضور در دفتر مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با وی دیدار نمودند.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین منطقه مازندران  مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران صبح امروز در این جلسه طی سخنانی اظهار داشت: بنده به تشکلات کارگری و کارفرمایی و تعاونگران اعتقاد قلبی دارم و ضرورت این اداره را، بر وجود کارگر و کارفرما در کنار هم می دانم.
وی با تاکید به نگاه متعادل به مباحث کارگری و کارفرمایی برای حل مسائل و مشکلات این دو قشر، خاطر نشان کرد: باید از کارگر و کارفرما در کنار هم حمایت شود تا فضای کسب و کار بهبود یابد.
مهندس اصغری افزود: باید ابتدا به حفظ وضع موجود پرداخت و سپس به شناسایی دقیق مشکلات کلیدی و مرتفع نمودن آن، به دور از شعار گرایی عمل نمود.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به اینکه پیشگیری بهتر از درمان خواهد بود، افزود: ما یقینا با بهره گیری از مشاوره های تخصصی نمایندگان کارفرمایان، کارگران و تعاونگران به هم افزایی برای برخورد صحیح با مشکلات خواهیم رسید و به رسالتی که داریم در چارچوب قانون عمل کرده و به امید خدا بر بسیاری از مشکلاتی که در خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی وجود دارد، فائق خواهیم آمد.
سید حمزه درواری، رئیس کانون کارفرمایان استان نیز در این جلسه ضمن تبریک این انتصاب و آرزوی توفیق برای مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: همکاری و مشورت به خلق فرصت های بسیاری منجر می شود که باید از آنها استفاده نمود.
وی با اشاره به ضرورت بازدید مدیران از واحدهای تولیدی و صنعتی و... تصریح نمود: بازدید ها باید دستاوردهای مناسب داشته و از این بازدید ها و ظرفیت های موجود، درست بهره بگیریم.
رییس کانون کارفرمایان در پایان گفت: آماده همکاری همه جانبه با اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف ارائه خدمات مناسب به کارفرمایان استان که قطعا رفاه کارگران را نیز در پی خواهد داشت، هستیم.

کد خبر 443272

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =