۰ نفر
۱۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۵

ایسنا نوشت:

تروریست‌های گروه شبه‌نظامی داعش برای نخستین بار کلیپی ویدئویی به زبان آلمانی منتشر کردند. داعش در این ویدئو صدراعظم آلمان را تهدید کرده است که انتقام پشتیبانی آلمان در جنگ افغانستان و همچنین جنگ علیه داعش را خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه خبری اشپیگل آنلاین، دو تن از تروریست‌های افراطی آلمانی‌زبان داعش با انتشار یک ویدئو دست به تهدید آلمان و آنگلا مرکل، صدراعظم این کشور زده‌اند.

براساس گزارش مذکور، یکی از آنها محمد محمود است که تبار اتریشی دارد. این دو عضو داعش "خواهران و برادران" خود را فرا می‌خوانند تا به آنها بپیوندند و اگر این امکان را ندارند، "کافران در آلمان و اتریش را مورد حمله‌های مرگبار" قرار دهند.

در پشت سر این دو عضو داعش ویرانه‌های شهر باستانی پالمیرا در سوریه دیده می‌شود. محمد محمود در این پیام ویدئویی به زبان آلمانی آنگلا مرکل را خطاب قرار داده و تهدید می‌کند که آلمان تاوان حمایت در جنگ افغانستان و همچنین ارسال اسلحه برای پیشمرگ‌های کرد در مبارزه با داعش را خواهد داد.

طبق گزارش اشپیگل آنلاین، فرد دیگر حاضر در این ویدئو ابوعمر الآلمانی است. این دو عضو داعش در پایان این ویدئو دو اسیر را که قابل شناسایی نیستند و با دست بسته روی زمین نشسته‌اند، در اقدامی وحشیانه به ضرب گلوله به قتل می‌رسانند. اعضای داعش در این پیام مدعی هستند که این دو اسیر از "دشمنان" داعش هستند.

در حال حاضر 720 تن از شهروندان آلمانی برای مشارکت در جنگ و درگیری راهی سوریه شده‌اند که بخشی از آنها حامیان داعش هستند.

5252

کد خبر 444134

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =