تمرینات تیم تکواندوی یاسین پیشروی قم برذای حضور در لیگ برتر تکواندو از روز 22 مرداد آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قم، با توجه به حضور بخش خصوصی یاسین پیشرو در امر ورزش، قم صاحب نماینده در تکواندوی کشور شد و قرار است تیم یاسین پیشروی قم از 22 مرداد و در شهر کرج تمرینات خود را آغاز کند. هدایت این تیم در فصل جدید را یوسف کرمی و فریبرز عسگری برعهده خواهند داشت.

حسین زینال حسینی، سرپرست این تیم در این باره گفت: تمرینات تیم ما از روز پنجشنبه و در کرج آغاز خواهد شد. تمرینات ما زیر نظر فریبرز عسگری و یوسف کرمی آغاز می شود و امیدواریم در اولین فصل این تیم در لیگ تکواندو ضمن کسب مقام شایسته در لیگ، به معرفی جوانان به تیم ملی، در پیشرفت تکواندو نیز نقشی ایفا کنیم.

وی ادامه داد: با شروع مسابقات در قم نیز تمرینات خودمان را دنبال خواهیم کرد و به دنبال ایجاد انگیزه و رشد و توسعه این ورزش در این شهر هستیم. در جریان تمرینات در کرج تست گیری نیز از جوانان علاقمند و با استعداد نیز صورت خواهد گرفت و کسانی که توانایی داشته باشند در ترکیب تیم استفاده خواهند شد تا نقش این تیم در شکوفایی استعدادهای جوان نیز دنبال شود.

زینال حسینی در پایان با اعلام اینکه تکواندوکاران ملی پوش این تیم در اردوی تیم ملی مراحل آماده سازی خود را پشت سر خواهند گذاشت گفت: امسال از چند تکواندوکار قهرمان نیز در ترکیب تیم مان سود برده ایم و با توجه به اردوها و مسابقاتی که در پیش است این تکواندوکاران در اردوی تیم ملی آماده سازی خود را پشت سر خواهند گذاشت و البته کادرفنی تیم شرایط آنها را در طول مسابقات زیر نظر خواهند گرفت.

کد خبر 444931

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =