۱ نفر
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۱
پوست ستاره کره‌ای در سربازی کنده شد

ورزش سه نوشت:سون هیونگ مین سرانجام خدمت سربازی خود را سپری می‌کند و بعد از آن با خیال راحت می‌تواند فوتبال خود در اروپا را دنبال کند.

این بازیکن 27 ساله در حال حاضر در حال یادگیری چگونگی شلیک اسلحه واقعی در آموزش های نظامی است. تصاویر ارسالی از کره، او را در شرایطی نشان می‌دهد که لباس نظام برتن کرده و صورت خود را استتار کرده و کلاه ضد گلوله بر سر دارد. سون همچنین در معرض گاز اشک آور و تمرینات شیمیایی، بیولوژیکی، رادیولوژی و هسته ای قرار گرفته است! وی همچنین در این دوره آموزشی نظم و انضباط را با شدت بالاتری نسبت به حالت طبیعی تمرین می کند که این از خصوصیات آموزش نظامی است.

در سربازی کره مردان موظفند قبل از 28 سالگی، 21 ماه خدمت سربازی را پشت سر بگذارند. اگرچه سون بعد از هدایت تیم امید کشورش به طلای بازی های آسیایی 2018 در اندونزی از انجام خدمت معارف شد اما او باید دوره آموزشی را پشت سر می‌گذاشت. اگر این قهرمانی وجود نداشت، باتوجه به این که مدت سربازی او نزدیک به دو سال می‌شد، احتمالا کل دوران فوتبالش تحت تاثیر قرار می‌گرفت.

دوره تعطیلی فوتبال باتوجه به شیوع ویروس کرونا، این فرصت را در اختیار سون گذاشته تا این دوره را در کنار سربازان عادی کره ای پشت سر بگذارد. تصاویر مخابره شده از او احتمالا برای هم تیمی هایش در تاتنهام که چنین شرایطی را نداشته اند، تعجب آور خواهد بود و باید دید که هیونگ مین بعد از پایان خدمت چه صحبت هایی را در این باره خواهد داشت.

سون هیونگ مین که یک دوره قرنطینه را در کره جنوبی گذراند، بعد از بازگشت به انگلیس نیز 14 روز یا بیشتر را در قرنطینه خواهد بود. اتفاقی که ممکن است باعث دوری او از تمرینات تیمش تاتنهام شود. گفته می‌شود تمرینات از اواسط ماه ژوئن در انگلیس از سر گرفته خواهد شد.

این ستاره 27 ساله از سال 2015 در تیم تاتنهام هاتسپر حضور دارد و یکی از موفق ترین فوتبالیست های آسیایی لیگ جزیره به حساب می‌آید. جالب است بدانید که سون فوتبال خود را هم از قاره اروپا آغاز کرده و هیچگاه در جی لیگ کره به میدان نرفته است.

255 41

کد خبر 446011

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =