۰ نفر
۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۱
دیدار رییس کمیته ملی المپیک با اسطوره

کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک با امامعلی حبیبی اسطوره و پیشکسورت کشتی دیدار و گفت و گو کرد.

روابط عمومی کمیته ملی المپیک نوشت:در ادامه حضور رئیس کمیته ملی المپیک در استان مازندران و دیدار با مسئولان این استان و بازدید از اردوی تیم ملی وزنه برداری عصر روز گذشته کیومرث هاشمی به همراه حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان و دیگر مسئولان ورزش استان با حضور در منزل امامعلی حبیبی پیشکسوت کشتی با وی در نشستی صمیمی دیدار و گفتگو کرد.

رئیس کمیته ملی المپیک در این دیدار ابراز داشت: پیشکسوتان ورزش کشور از سرمایه‌های جامعه ورزشی محسوب شده و بر ما واجب است تا در همه حال کنار این عزیزان بوده و قدردان چنین پیشکسوتانی باشیم که سالها در عرصه ورزش کشور برای میهن عزیزمان افتخار آفرینی کرده‌اند.

در این دیدار که غلامرضا رضوی معاون توسعه امور ورزشی استان، علی اصغر ثمربخش رئیس هیئت کشتی استان، علیرضا مهربان مشاور مدیرکل ورزش و جوانان استان، حسین بریمانی رئیس گروه ورزش قهرمانی استان، فرشید قدیمی رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر و دیگر همراهان حضور داشتند، امامعلی حبیبی ضمن خیرمقدم به رئیس کمیته ملی المپیک و دیگر مهمانان به بیان خاطراتی در مورد افتخارات و قهرمانی متعدد ورزشی که در کشتی حاصل شد، پرداختند.

پهلوان حبیبی در این نشست صمیمی درباره هر یک از مدال‌هایی که در مسابقات مختلف المپیک و جهانی و آسیایی برای کشورمان کسب کرد مطالب و خاطراتی را عنوان داشت.

در پایان این نشست نیز حاضران برای سلامتی و طول عمر این قهرمان و پهلوان کشتی آرزوی موفقیت کردند.

 

251 41

کد خبر 446138

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =