بلندگوهای جایگاه پرسپولیس قطع شد/ تشویق ویژه محرم نویدکیا

با دستور محمد فنایی، ناظر فدراسیون حاضر در ورزشگاه فولادشهر اصفهان، بلندگوهای ورزشگاه فولادشهر اصفهان واقع در جایگاه هواداران پرسپولیس را قطع کردند.

به گزارش مهر، ظرفیت ورزشگاه فولادشهر اصفهان برای این مسابقه حدود یک ساعت مانده به این مسابقه و در ساعت ۱۸:۴۵ تکمیل شد.

در حال حاضر حدود ۶ هزار تماشاگر سپاهانی و سه هزار تماشاگر پرسپولیسی در ورزشگاه فولادشهر اصفهان حضور داشته و بازی را از نزدیک تماشا می‌کنند.

جایگاه هواداران دو تیم ۹۰ درصد به هواداران سپاهان اختصاص یافته و ۱۰ درصد آن به هواداران پرسپولیس اختصاص داده شده است. البته هواداران پرسپولیس در پشت تپه‌های منتهی به اسکوربورد ورزشگاه فولادشهر اصفهان نیز استقرار یافته‌اند.

با توجه به تکمیل ظرفیت هواداران ورزشگاه فولادشهر اصفهان، رادیو ورزش از هواداران دو تیم خواست که دیگر برای تماشای این بازی به ورزشگاه فولادشهر اصفهان مراجعه نکنند.

با ورود تیم سپاهان به زمین ورزشگاه برای گرم کردن، تماشاگران تیم اصفهانی با شعار "شهاب دست طلایی" او را تشویق کردند. همچنین آنها رحمان احمدی و شهاب گردان را با یکدیگر تشویق کردند.

با توجه به استقبال نه‌چندان مناسب تماشاگران سپاهان از بنگر، مدافع پرسپولیس، او در رختکن باقی ماند و تا دقایقی مانده به آغاز مسابقه راهی زمین نشد.

با دستور محمد فنایی، ناظر فدراسیون حاضر در ورزشگاه فولادشهر اصفهان، بلندگوهای ورزشگاه فولادشهر اصفهان واقع در جایگاه هواداران پرسپولیس را قطع کردند.

هواداران تیم فوتبال پرسپولیس پیش از آغاز این مسابقه محرم نویدکیا، کاپیتان سپاهان که در هفته‌های گذشته مشکلاتی را با باشگاه داشته، تشویق کردند.

با غیبت نویدکیا در این مسابقه، بازوبند کاپیتانی این دیدار بر بازوی هادی عقیلی مدافع تیم سپاهان اصفهان قرار گرفته است.

هواداران سپاهان با لباس‌های زردرنگ در ورزشگاه فولادشهر اصفهان حاضر شده‌اند و بازی را از نزدیک تماشا می‌کنند. جایگاه روبروی ورزشگاه فولادشهر اصفهان سراسر زردرنگ است و به سپاهانی‌ها اختصاص داده شده است.

بازار خوش و بش و سلام و احوال‌پرسی در ورزشگاه فولادشهر گرم بود و بازیکنان دو تیم به میزان قابل توجهی با یکدیگر خوش و بش می‌کردند.

شهاب گردان، دروازه‌بان سپاهان امروز با لباس سبزرنگ در مسابقه حاضر شده است.

 

کد خبر 446231

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =