دو روز پیش هواپیمای «ای تی آر 300-42» از هواپیمایی تریگانا که در آسمان اندوزی با 54 نفر مسافر گم شد و دیروز یک هواپیمای تحقیقاتی قطعه ای از این هواپیما در حال سوختن در کوه بینتانگ پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،‌ این هواپیما از جایاپورا اکسبیل سفر می کرده ومقامات اندونزیایی می گویند آنها امروز محل سقوط هواپیما و جعبه سیاه آن را پیدا کردند و در آنجا اجساد تمامی مسافران را دیده اند.

هنری سولیستیو مسوول جستجو و تحقیقات در این رابطه گفت : جستجوگران ما محل هواپیما را پیدا کردند،هواپیما به شکل کامل از بین رفته بود کل هواپیما قطعه قطعه شده بود و اجساد قابل تشخیص هویت نبودند.

گفته می شود محققان تا الان کسی را زنده پیدا نکرده اند و احتمال زنده ماندن کسی بسیار کم است.

به گزارش سی ان ان هرونیموس گورو رپیس جستجو و تحقیقات گفت : هیچ کدام از 54 نفر مسافر زنده نمانده اند.

گفته می شود در محل پرواز هواپیما راه های زمینی بسیار کمی وجود دارد،برای همین مردم باید از کشتی و هواپیما استفاده کنند که به علت هوای غیر قابل پیشبینی پرواز در آن محل بسیار خطرناک است.

یک راهنمای سقر در وصف جایاپورا گفت : آنجا جایی است که مردم هنوز برای غذا با تیر و کمان شکار می کنند.

هواپیمایی تریگانا بیشتر پرواز های خود را در این محل انجام می دهد،از سال 2007 پرواز کردن این هواپیمایی در آسمان اروپا به علت مشکلات امنیتی ممنوع شده. از سال 1992 تا الان این پرواز این هواپیمایی 19 حادثه هوایی جدی داشته که 8 تای آنها به از بین رفتن هواپیما منجر شده.

ترجمه: نیو صدر
۴۲۴۲

کد خبر 447744

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام A1 ۱۱:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۷
    9 0
    آمار شرکتهای ما بهتره یا بدتر؟مثل اینکه یک شرکت بدتر از ماهست