اشتباهات عجیب داوری در دقایق پایانی بازی ذوب آهن و پرسپولیس از یکسو و اشتباهات بنگر و مکانی باعث شکست پرسپولیس در روزی شد که باید با اختلاف ذوب آهن را می برد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم برانکو مطابق معمول بهتر بازی کرد، اما باخت. پرسپولیسی‌ها در این دیدار موقعیت های زیادی را از دست دادند و با دو حمله، دو گل دریافت کردند.
پرسپولیسی‌هابازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه 6 سوشا مکانی با یک شوت یلند، طارمی را با دروازه بان حریف، رشید مظاهری تک به تک کرد که مهاجم بوشهری قدر این موقعیت را ندانست. 
در دقیقه 9 روی یک ضریه کرنر تمرین شده، پرسپولیسی‌ها با یک حرکت ترکیبی، نوروزی را صاحب توپ کردند که شوت او از روی خط 18 قدم، به تیر دروازه ذوب آهن برخورد کرد و مدافعان این تیم توپ را به کرنر فرستادند. 
در دقیقه 12، شاگردان گل‌محمدی روی یک شوت از راه دور توسط مهدی پور، موقعیتی جدی خلق کرند که سوشا مکانی با یک سوپرواکنش توپ را راهی کرنر کرد. 
در دقیقه 16، پرسپولیسی‌ها با یک پاس کاری خوب به پشت محوطه جریمه ذوبی‌ها رسیدند که شوت بی‌جون طارمی را رشید مظاهری به راحتی مهار کرد. 
در دقیقه 20، مهدی طارمی روی سماجت خود توپ را از نژاد مهدی در محوطه جریه ذوب آهن گرفت و مظاهری را هم جا گذاشت، اما با بی دقتی، دروازه خالی را نتوانست باز کند و توپ را به بیرون زد. 
تا نیمه‌های نیمه اول،‌پرسپولیسی‌ها تیم برتر میدان بودند. به نظر می‌رسد با بازگشت نوراللهی، خط دفاعی این تیم سامان گرفته و به راحتی اسیر ضد حملات حریف نمی‌شوند. 
بازی از دقیقه 20 به بعد در این نیمه کمی آرام شد. از زهر حملات پرسپولیسی‌ها کاسته شد و اکثر دقایق بازی در میانه میدان دنبال می‌شد. در ادامه هم سرخپوشان با وجود این که بازی را دراختیار داشتند؛ اما حملاتشان به در بسته می خورد. 
در نیمه دوم، دقیقه 49 فرشاد احمدزاده با یک کارت زرد توسط فغانی جریمه شد. 
دقیقه 52 امید عالی‌شاه رو حرکت خوب خودش و حرکت عالی بدون توپ طارمی، یک موقعیت عالی ایجاد کرد که با بی دقتی و یک ضربه روی پا، توپ را به بالای دروازه زد.
دقیقه 55 پنالتی‌ای که مهدی طارمی گرفت را امید عالی‌شاه از دست داد.
دقیقه 57،‌توپ گیری عالی مهدی طارمی و طراحی ضد حمله توسط او عالی‌شاه را با دروازه بان تک به تک کرد که باز هم مظاهری بازیکن پرسپولیس را ناکام گذاشت. 
در دقیقه 63، امید عالی‌شاه بالاخره زهر خودش را ریخت. یک توپ پشت محوطه جریمه به عالی‌شاه رسید و او با یک ضربه دقیق بالاخره گل زد. 
در دقیقه 67، باز هم همکاری طارمی و علی‌شاه در سمت چپ خط دفاع ذوب آهن، یک موقعیت گل جدی را ساخت که باز هم بی دقتی عالی‌شاه توپ را از دست داد. 
در دقیقه 75 روی ارسال دقیق رجب زاده و خروج اشتباه سوشا مکانی، کاوه رضایی دروازه سرخ‌های پایتخت را باز کرد. 
در دقیقه 80، حمله خوب پرسپولیسی‌ها و رسیدن توپ به طارمی و دریبل سرپای او که با شوت روی پای او همراه شد توسط رشید مظاهری به کرنر فرستاده شد.
در دقیقه 90، حملات ذوب آهن از سمت راست خط دفاع پرسپولیس، منجر به این شد تکل بنگر را آقای فغانی خطای هند تشخیص دهد و یک پنالتی به ذوب آهن تقدیم شد. 
این پنالتی را حسن زاده، بر خلاف حرکت سوشا مکانی وارد دروازه کرد. 
در دقایق پایانی هم محسن بنگر به دلیل خطایی که روی رشید مظاهری انجام داد از بازی اخراج شد. 

 

251 41

کد خبر 448591

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =