معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان از توزیع بیش از یک و نیم میلیون جلد کتاب بین دانش آموزان چهارمحال وبختیاری از 15 شهریورماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین ، معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان اظهار کرد: توزیع کتابهای درسی دانش آموزان در سال تحصیلی 95 -94 از 15 شهریورماه در این استان آغاز می شود.

"بیات سلطانی" با اعلام اینکه کتابهای دوره ابتدایی، فنی و حرفه ای و کاردانش و پیش دانشگاهی در مدارس توزیع می شود، افزود: مناطق آموزشی از 15 شهریور این کتاب ها را تحویل مدیران مدارس می دهند.

وی عنوان کرد: بهای مجموع کتابهای دوره ابتدایی، فنی و حرفه ای وکاردانش وپیش دانشگاهی بر اساس قیمت درج شده روی جلد دریافت می شود و اولیای دانش آموزان می توانند موارد تخلف را به اداره ارزیابی عملکرد وپاسخگویی به شکایات ادارات یا با شماره تلفن 32221040 اطلاع رسانی کنند.
سلطانی خاطرنشان کرد: کتاب دوره های متوسطه اول و دوم توسط400 کتابفروشی سراسر استان به صورت هماهنگ از 15 شهریور ماه توزیع می‌شوند.
وی اضافه کرد: در سال تحصیلی 95- 94 کتاب های درسی پایه پنجم و نهم جدیدالتالیف هستند.
سلطانی افزود: امسال بیش از یک و نیم میلیون جلد کتاب درسی در استان توزیع می‌شود و تا کنون مشکلی برای توزیع کتاب‌های درسی نداشته‌ایم و روند توزیع به خوبی پیش می‌رود.
وی با بیان اینکه نیازی به ثبت نام اینترنتی برای خرید کتاب در استان چهارمحال و بختیاری توسط دانش آموزان نیست، گفت: براساس برنامه زمان بندی شده توزیع کتاب ها توسط مدرسه یا کتابفروشی های سراسر استان قبل از آغاز فعالیت رسمی مدارس انجام می شود.

سلطانی تاکید کرد: فروختن لوازم التحریر همراه با کتاب درسی ممنوع بوده و اگر مدرسه و یا کتابفروشی ها اقدام به این کار کنند تخلف محسوب می شود که والدین می توانند برای رسیدگی به شکایات خود با شماره تلفن 32221040تماس گیرند.

 

کد خبر 449805

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =