واگذاری مدیریت یک کلینیک دندانپزشکی در اوگاندا به دانشگاه آزاد اصفهان

مدیریت یک کلینیک دندانپزشکی به مساحت دو هزار و پانصد مترمربع در کشور اوگاندا به دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) سپرده شد.

به گزارش ایسنا، رییس پلیس کشور اوگاندا امروز  پس از ادای احترام به شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان (خوراسگان) از دانشکده دندانپزشکی، پژوهشگاه مرکزی، مرکز رشد واحدهای فناوری، مرکز تحقیقات گلخانه‌ای و کارگاه‌های تولید دمنوش های گیاهی و شیرینی‌های بدون قند این مرکز دانشگاهی بازدید کرد.

"عیسی بری"، رییس عملیات پلیس اوگاندا، "بیرا هوآنگا"، رییس بهداشت و درمان این کشور و "محمد احمد پیسوله" سفیر اوگاندا در ایران او را در این بازدید همراهی کردند.

این بازدید در راستای امضای تفاهم‌نامه هشت ماده‌ای همکاری بود که دو هفته پیش میان دولت اوگاندا و جمهوری اسلامی ایران منعقد شده و دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان (اصفهان) به نمایندگی از ایران مسؤولیت اجرای آن در این کشور آفریقایی را برعهده گرفته است. این در حالی است که مدیریت یک کلینیک دندانپزشکی به مساحت دو هزار و پانصد مترمربع در کشور اوگاندا به این دانشگاه سپرده شده است.

 قرار است مسؤولان کشور اوگاندا از آثار باستانی و میراثی اصفهان نیز بازدید کرده و پس از آن اصفهان را به مقصد پایتخت ترک کنند.

 

کد خبر 450281

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =