پس از مجموع سه ساعت درگیری مسلحانه در نقاط مرزی شهرستان سراوان با سوداگران مرگ، هزار و ۱۳۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.

به گزارش مهر، جانشین فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان در این باره اظهار داشت: با توجه به دریافت گزارش های مختلف در خصوص جابجایی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از مناطق مرزی کشور به شهرستان سراوان چند تیم ویژه از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به منطقه اعزام شدند.

سرهنگ ابراهیم قربانزاده بیان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران انتظامی شهرستان سراوان پس از پایش اطلاعاتی یک ماهه شب گذشته خودرو تویوتا حامل مواد مخدر را در محور اسلام آباد - گرناگان شناسائی کردند.

وی افزود: پس از شناسائی خودرو قاچاقچیان مسلح اکیپ های ویژه از پلیس های تخصصی و یگان عملیاتی به منطقه اعزام شده که سوداگران مرگ به محض مشاهده ماموران با حرکت به سمت محورهای فرعی تغییر مسیر داده و قصد فرار به همراه محموله مواد مخدر را داشتند.

وی با اشاره به اقدام به موقع ماموران و هدف قرار دادن چرخ های خودرو قاچاقچیان افزود: سوداگران مرگ به صورت مسلحانه حدود یک ساعت با ماموران درگیر شدند که با تنگ شدن عرصه بر آنان، خودرو حامل مواد مخدر را به قصد امحا محموله به آتش کشیدند اما با تلاش ماموران از این اقدام قاچاقچیان جلوگیری شد.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی مسلح دراین عملیات گفت: ماموران در بازرسی از خودرو تویوتا قاچاقچیان مسلح ۷۱۰ کیلوگرم موادمخدر ار نوع تریاک را کشف و ضبط کردند.

وی از اجرای یک عملیات موفق پلیسی دیگر در شهرستان سیب و سوران خبر داد و گفت: ماموران انتظامی بامداد امروز در عملیاتی پس از شناسائی یک دستگاه خودرو نیسان وانت حامل موادمخدر به قاچاقچیان دستور ایست دادند اما آنان به صورت مسلحانه با ماموران درگیر شده و پس از دو ساعت درگیری و قاطعیت ماموران، سوداگران مرگ با بر جای گذاشتن خودرو وانت از محل متواری شدند.

به گفته سرهنگ قربانزاده، ماموران در بازرسی دقیق از خودرو وانت ۲۷۵ کیلوگرم هروئین و ۱۵۰ کیلوگرم تریاک کشف و ضبط کردند.

۴۷۴۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 451026

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =