ادگار داویدز با دلخوری از شوخی پیاپی مردم تحت عنوان "آفتاب بدم خدمتتون" گفت: می‌گم عینک طبیه؛ می‌گه ولک ما عینک ریبندو با چشم بسته هم تشخیص می دم، لاف نیا! آمارتو دارم اومدی آبادان عینک خریدی گفتی کوکا ریبند اصل تو هلند گیر نمیاد.

صابر قدیمی، خبرآنلاین: حاشیه های بازی ستارگان جهان با منتخب بهترین های فوتبال ایران همچنان ادامه دارد. با این حال مرور واکنش برخی ستاره های جهانی فوتبال بعد از بازی مقابل تیم کشورمان خالی از لطف نیست!

 

فابیو کاناوارو
من خیلی راضی نیستم. مگر قرار نبود تیم هنرمندان هم حضور داشته باشند. فقط به عشق محمدرضا گلزار آمدم ایران. در ایتالیا مرا گلزار ایتالیایی صدا می کنند. اواسط بازی به بهرام رادان هم راضی شده بودم. اما دریغ که بخت یارم نبود و حتی جمشید هاشم پور را نتوانستم ملاقات کنم و عکسی با او بگیرم. تنها یکی از کارگردان های جهانی شما به نام آقای سلحشور پیش از بازی به پیش من آمد و دعوت کرد در فیلم جدیدش بازی کنم. قول گرفت در این باره به خانم آنجلینا جولی حرفی نزنم.

فرناندو هیرو
بدین وسیله از یکان یکان تماشگران جان که از اقصای نقاط ایران قدم بر چشمان ما نهادند سپاسگزاری نموده، طول توفیق خدمت صادقانه در راستای اهداف دولت تدبیر و امید را از خداوند مسالت دارم. صد افسوس که ما نتوانستیم از فیض مجاورت استاد علی دایی مفیوض شویم و باید دامن ندامت بر کشان، جامه دران، سرشک غم ریزان و ژاژ خایان به کشور خویش رخت بندیم. به قول خواجه شیراز: باید کشید بیرون از این ورطه رخت خویش.


ویتور بایا
من به عنوان یک فعال محیط زیست نگرانی خودم را اعلام می کنم. اون از یوزپلنگای ایرانی روی پیرهنتون که وارداتی دراومدن و آفریقایی بودند. اون از پلنگ مازندران و شیرتون که منقرض شد و حتی الان وضعیت شیر پاکتی تون هم شیرتوشیره. مونده بود عقابتون که اونم متاسفانه پیر شده و حتی در صحنه آهسته هم نمی دید توپ چه جوری رفت تو گل. البته وقتی حرکت یواش یواش دکل به اون عظمت رو کسی ندیده، نباید زیاد از عقاب تیز بینتون توقع داشت. از وضعیت فضای سبزتون هم همین بس که پارک کنار هتل وقتی رفتیم برای بازی بود، دوساعت بعد که برگشتیم دیدیم نیست و سی متر کندن دارن برج می سازن.

روبرتو کارلوس
دوستان آسیاییم گفته بودند: وقتی رفتی اونجا خیلی مراقب خودت باش. بعضی از طرفدارها به عدد شش حساسند. آمار درآوردند شما متولد ششم شهریور 1352 هستی و شایعه شده از قصد همیشه شش می پوشی. البته مشکل خاصی نبود، فقط بازیکنای شماره هفت تیم ایران پیوسته عدد چهار را به من نشان می دادند که منظورشان را نفهمیدم. قرار بود در پایان بازی، آقایی به نام پایان رافت بیاید پیراهنمان را عوض کنیم ولی شنیدم پس از دیدن کاناوارو اصرار داشته کت و شلوارش را با پیرهن کاناوارا عوض کند.

لوئیز فیگو
یکی از دلایلی که دوست داشتم به ایران بیایم عدد چهل و یک بود. آن هم عدد چهل و یک بزرگ پا که از سال 2006، هر روز وقتی از خواب پا می شوم، این عدد را روی صورتم می بینم و هر روز از اعماق وجودم برای دوست عزیزم آقای کعبی آرزوی توفیق درجات و دوام سلامت دارم. ایشان لطف کردند در ازای دسته گلی که در جام جهانی به آب که نه، به صورت ما دادند! دسته گلی به هتل ارسال نمودند که همین جا از ایشان کمال قدردانی را دارم.

ادگار داویدز
بابا یه بار بامزه ست، دوبار بازمزه ست. دیگه شورش رو درآوردید. هرکی به ما می رسه می گه آفتاب بدم خدمتتون و بعد هرهر می خندن! به یکیشون گفتم عزیزم این عینک طبی است؛ جواب داد ولک ما عینک ریبندو با چشم بسته هم تشخیص می دم، لاف نیا! آمارتو دارم اومدی آبادان عینک خریدی گفتی کوکا ریبند اصل تو هلند گیر نمیاد.

 

6060

 

کد خبر 452904

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۱۷:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۰
  25 1
  با حال بود .
 • بی نام A1 ۱۷:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۰
  29 0
  مارسل دسایی . به ما گفتن بیاید ایران تا یه بازی خیریه و دوستانه انجام بدهیم . هم دوست باشیم هم خوش و هم یه کمکی به بیماران بشه . ما هم بشکن زنان امدیم . قبل از بازی شنیدیم که سلطان فرموده من از باخت بدم میاد و خیریه مریه حالیم نیست و باید ببرید . ناگهان رنگ بر رخسار ما نماند و از ترس .فشار ما بالا و پایین شد و گفتیم کاش ده سال جوانتر بودیم تا کمتر گل میخوردیم . منتظر شروع بازی بودیم که ناگهان شکمها بر ما ظاهر شد و شکست خوردیم . ولی خوشحالم که پول این بازی فقط به بیماران رسید و دست احدی نیوفتاد .
 • یازهرا A1 ۱۳:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۱
  5 0
  عالی عالی عالی عالی یود