ایسنا نوشت: فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی این افتخار را دارد که مقتدرانه در مقابل هرگونه قانون شکنی و هر حرکتی که موجب سلب آسایش مردم می شود، می ایستد و افتخار این را دارد که پناهگاه و امین مردم است و این بالاترین سرمایه ماست.

سردار حسین اشتری در مراسم معارفه فرمانده جدید انتظامی استان کرمان اظهار کرد: امروز کشور جمهوری اسلامی به دلیل پیشرفت هایی که داشته و استکبارستیزی که در مردم و مسوولان ماست، مورد طمع همه جهانخواران بوده و به دلیل امنیتی که دارد، مورد تهاجم دشمنان است.

وی با اشاره به توطئه های بسیار علیه جمهوری اسلام تصریح کرد: این توطئه ها همواره به دلیل هوشیاری امام و مقام معظم رهبری، هماهنگی بین مردم و مسوولان و حضور نیروهای مسلح خنثی می شود.

فرمانده ناجا با بیان اینکه دشمنان به دنبال این هستند که این امنیت و ثبات را به هم زده و امنیت اجتماعی ما را خدشه دار کنند ادامه داد: استان کرمان به دلیل نزدیکی با برخی از کشورهایی که متاسفانه ثباتی در آنها نیست، در معرض تهدیدات زیادی قرار دارد و کرمان با وجود مشکلاتی از جمله ترانزیت مواد مخدر، تردد اتباع غیرمجاز و حضور اشرار اما یکی از استان های امن و آماده برای مقابله با هر شیطنتی است.

وی افزود: نیروی انتظامی، اطلاعات، بسیج، سپاه، ارتش و قوه قضائیه با اطاعت از مقام معظم رهبری و با همدلی و همزبانی و هوشیاری و اشراف کامل اطلاعاتی بر دشمن کاری کرده اند که اشرار و گروه های ضد انقلاب، سودجو و قاچاقچی نتوانند آرامش مردم را به هم بزنند.

اشتری با بیان اینکه وظیفه نیروی انتظامی حفظ نظم، امنیت و آرامش برای مردم است تصریح کرد: برای استقرار نظم و امنیت تا پای جان ایستاده و دلیل این حرف نیز؛ تقدیم شهدا در این راه است.

وی بیان کرد: نیروی انتظامی این افتخار را دارد که مقتدرانه در مقابل هرگونه قانون شکنی و هر حرکتی که موجب سلب آسایش مردم می شود، می ایستد و افتخار این را دارد که پناهگاه و امین مردم است و این بالاترین سرمایه ماست.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه رویکرد ما این است که پیشگیری اجتماعی داشته و از جرائم و ناهنجاری ها به وسیله خود مردم پیشگیری و برخورد کنیم افزود: این فرهنگ جامعه محوری و ارتباط با مردم و مسوولان برای ما یک سرمایه است که باید روز به روز افزایش یابد.

به گفته سردار اشتری، فرماندهی انتظامی استان کرمان 20 درصد افزایش کشف مواد مخدر، 5 درصد کاهش جرائم و 6 درصد کاهش تلفات جاده ای داشته است.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی بالاترین خدمت را به مردم ارائه می دهد افزود: باید تسهیلاتی باشد که این خدمات انتظامی با سرعت بیشتری و بهتر از گذشته باشد ضمن آنکه ما نیز بنا داریم حمایت ها و کمک های بیشتری را به استان کرمان نسبت به گذشته داشته باشیم هرچند از گذشته توجه ویژه ای به این استان بوده و از استان های اولویت دار ماست.

۴۷۴۷

کد خبر 452918

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =