فردا مصاف سخت خیبر در جدال با گل گهر سیرجان

تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد در هفته چهارم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور روز جمعه در سیرجان با گل گهر این شهر دیدار می‌کند

در هفته چهارم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم خیبر خرم‌آباد امروز راهی کرمان شد تا فردا جمعه در هفته چهارم رقابت‌های لیگ دسته اول با گل گهر سیرجان به میدان برود.

تیم فوتبال خیبر در این دیدار برخلاف شرایط جدول با توجه به شرایط سخت سیرجان وزمین چمن ناهموار کار سختی را برای تصاحب پیروزی وحتی کسب امتیاز از این دیدار دارد وبا توجه به وضعیت نامطلوب گل گهر جدال در برابر این تیم در بازی فرداد سخت وطاقت فرسا خواهد بود.

شاگردان نیکبخت امیدوارند روند روبه رشد خود را در سیرجان ادامه دهند.

بازی تیم های خیبر خرم‌آباد و گل گهر سیرجان در حالی انجام می‌شود که تیم خیبر با یک برد و 2 تساوی و 6 گل زده تا پایان هفته سوم در مکان پنجم جدول و گهر سیرجان نیز با 2 امتیاز در رده 16 جدول بیست تیمی لیگ دسته اول قرار دارند.

تیم خیبر آخرین بازی خود را که در ورزشگاه تختی مقابل مس رفسنجان بود با تساوی بدون گل خاتمه داد، اما گل گهری‌ها با نتیجه 2 بر صفر مقلوب آلومینیوم هرمزگان شدند.

تیم خیبر که تا پایان هفته دوم در صدر جدول مسابقات حضور داشت، با توجه به تیم بومی و جوان خود به یکی از امیدهای صعود به لیگ برتر تبدیل شده است. این در حالی است که خیبری‌ها با مشکلات شدید مالی نیز روبرو هستند و با حداقل امکانات و داشته‌ها راهی لیگ دسته اول شده است

 

کد خبر 453548

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =