خانه ملت نوشت: دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه باید نگاه منصفانه به تلاش مذاکره‌کنندگان کنونی وجود داشته باشد، گفت: نفی تلاش تیم‌های مذاکره‌کننده قبلی و فعلی هسته‌ای خطای بزرگی است.

علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در حاشیه نشست صبح امروز کمیسیون ویژه بررسی برجام در جمع خبرنگاران گفت: قطعاً حضور نمایندگان در ایام تعطیلی پارلمان برای بررسی متن توافق برجام قابل تقدیر است، از این‌ رو در نشست امروز، سؤالات و موضوعاتی مطرح و تبادل‌نظر صورت گرفت.
وی با اشاره به موضوعات مطرح‌شده نسبت به تیم مذاکره‌کننده قبلی و فعلی افزود: به‌طور حتم تلاش تیم هسته‌ای قبلی و فعالیت دوستان منتج به این وضعیت شده و کسی نباید تلاش گذشتگان را نقد کند و همچنین باید نگاه منصفانه به تلاش مذاکره‌کنندگان کنونی وجود داشته باشد، از این‌ رو نفی تلاش هر دو تیم خطای بزرگی است.
دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به شرایط و نحوه بررسی برجام از سوی مجلس ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در نشست با خبرگان فرمودند که مجلس یکی از ارکان مؤثر در مسئله برجام است، از این‌ رو امیدواریم مجموعه مباحث مجلس و شورای عالی امنیت ملی، خروجی واحدی پیدا کند تا یک اجماع ملی برای عبور از این مرحله و آمادگی برای مقابله با اقدامات حریف و سدسازی در برابر نفوذ احتمالی صورت گیرد.

29214

کد خبر 455143

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =