درخواست کاربران خبرآنلاین برای سفرهای تفریحی دیپلمات های خارجی به تبریز و شیراز و یزد

روز گذشته خبرآنلاین تصاویری از اصفهان گردی رئیس جمهور اتریش، همسرش و تیم همراه او را منتشر کرد که با استقبال و واکنش کاربران خبرآنلاین مواجه بود.

به گزارش خبرآنلاین بعد ازانتشار تصاویر سفر رییس جمهور اتریش و هیئت همراهش به اصفهان کاربران خبرآنلاین واکنش های جالبی به این موضوع داشتند. از جمله تعدادی از این کاربران در نظرات خود به اینکه چرا همه مهمانان خارجی قبل از هر جا به اصفهان برده می شوند اعتراض کرده و نقاط دیدنی دیگر ایران را معرفی کردند. مثلا کاربری نوشته است: "والا تبریز صد بهتر از اصفهانه.نمیدونم چرا دولتی ها فقط دوست دارند مهمانان را به اصفهان ببرند؟نکند آشنا دارند؟نکند تبلیغ است.  و خیلی نکند های دیگر. 33 پل هم نبود اصفهان چه میرشد؟باز هم دست آذری ها درد نکند که آن زمان این پل را احداث کردند.". و یا کاربر دیگری که نوشته بود:"چرا همه را می برند اصفهان ؟ چرا شیراز، یزد تبریز و... نمی برند ؟ جای تعجب است. شیراز با این همه آثار تاریخی ". همینطور کاربر دیگری دیدگاه خود را اینگونه مطرح کرده است:"آیا ایران فقط اضفهان است ؟ تبریز ، شیراز، همدان، مشهد ؟ چرا همه را می برند اصفهان؟ چرا فرصت نمیدهند بقیه استان ها هم خوشان را به دنیا نشان بدهند؟."

گذشته از این موضوع حضور چهره های رده بالا از کشورهای اروپایی در ایران که به ویژه بعد از توافق هسته ای پررنگ شده است و نحوه مواجهه با آنها هم از دید کاربران خبرآنلاین دور نمانده است. از جمله کاربری در این باره نوشته است:چقدر این صحنه ها زیبا است.

و یا کاربر دیگری اینطور نوشته است:آدم احساس غرور مي كند. زبان فرهنگ بجاي زبان تهديد و خط ونشان.

29214

 

کد خبر 456155

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۱۵:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۰
  48 67
  33 پل را اذری ها ساختند. توخوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • بی نام IR ۲۰:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۰
   65 30
   تاريخ صفويه رو مطالعه بفرماييد تا متعجب نشويد
 • بی نام A1 ۱۶:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۰
  6 7
  خوبه اما که چی....
 • احسان IR ۲۰:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۰
  12 1
  امیدوارم،هیئت های اقتصادی ایران هم به خارج از کشور بره، چرا همیشه اونا بیان ایران
 • بی نام A1 ۲۰:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۰
  32 17
  وقتی نصف وزرای کابینه ازاول انقلاب اصفهانی بودندچه انتظاری دارید.کلا اصفهانی هاتولابی کردن ماهرن.این استان هرسال به تنهایی چندبرابراستانهای هم ردیف خودش بودجه جذب می کند.ولی انصافا مردم خوبی هم دارد.
  • نیما A1 ۰۸:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۱
   24 23
   با نصف اول حرفت موافقم ، با نصف دومش نه
 • بهادر A1 ۲۱:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۰
  39 36
  من واقعا معنی این همه غرض ورزی بعضی ها رو نمیفهمم.؟..یعنی چی که کسی اینا رو میبره؟ یعنی اینا وایسادن که دولت ایران برداره هرجایی که دلش میخواد ببردشون؟...یعنی داویدز هم که اومد اصفهان این دولت بردشون؟...برای دوستانی که دوست دارن داستان بسازن باید بگم که اصولا طبق مرسومات دیپلماتیک این مهمانان هستند که تقاضا میکنند که چه جاهایی می خواند برن و چه جاهایی نمیخوان برند، همانطور که مثلا همسر رییس جمهور اتریش نخواست بره موزه ملی ایران و خواست مثلا موزه ملک رو بره و ببینه...لطفا بس کنید از این همه قضاوت الکی