ایسنا نوشت: نمایشگاه ایران تله کام 2015 طی روزهای چهار تا هفت مهر ماه برگزار خواهد شد. شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی – ایران تله کام ۲۰۱۵- با حضور سید ابوالحسن فیروزآبادی دبیر جدید شورای عالی فضای مجازی افتتاح می شود.

این نمایشگاه مانند سالهای گذشته در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد و در قالب آن شرکت های مخابراتی و اپراتورهای فعال ارتباطی کشور حضور یافته و به ارائه و معرفی خدمات خود خواهند پرداخت.

بنا بر آنچه تا کنون اعلام شده، در این نمایشگاه 212 شرکت و واحد تولیدی داخلی و 80 شرکت خارجی یا نمایندگیهای آنان از 18 کشور جهان، آخرین دستاوردهای خود را در زمینه ارتباطات، مخابرات و فناوری اطلاعات در معرض دید کارشناسان و علاقه مندان قرار می دهند.

اسلواکی، امارات متحده عربی، ایتالیا، آلمان، تایوان، ترکیه، جمهوری چک، چین، روسیه، سنگاپور، سوئیس، صربستان، فرانسه، کرواسی، لهستان، لیتوانی، مالزی و هند کشورهایی هستند که در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی «ایران تله کام 2015» حضور و مشارکت دارند.

در این نمایشگاه، علاوه بر افزایش تعداد شرکتهای داخلی، تعداد کشورها و شرکت خارجی نیز در مقایسه با سال گذشته حدود 30 درصد افزایش یافته است.

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی «ایران تلکام 2015» در سالنهای 6 و 7، 8 و 9، 10 و 11، 12 و 13، 14 و 15 ، 27، 25A و فضای باز نمایشگاهی برگزار شده و برای تسهیل بازدید علاقمندان، سالنهای نمایشگاه به صورت تفکیکی در اختیار شرکت ها قرار گرفته است که بر این اساس، سالن 6 بصورت اختصاصی در اختیار شرکت مخابرات ایران و شرکتهای زیر مجموعه های آن شرکت قراردارد.

سالن 7 بصورت اختصاصی در اختیار شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) و شرکتهای زیر مجموعه آن شرکت قرار گرفته و سالن 27 به صورت اختصاصی در اختیار شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل قرار دارد. سالن 25آ به صورت اختصاصی در اختیار شرکت خدمات ارتباطی رایتل و سالن 9-8 بصورت اختصاصی در اختیار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکتهای زیر مجموعه آن قرار گرفته است.

شرکت کنندگان خارجی یا نمایندگیهای آنها نیز عمدتا quotation mark در سالن 11-10 استقرار یافته و بخشی از سالن 11-10 و سالنهای 13-12 و 15-14 تحت پوشش شرکت کنندگان بخش خصوصی فعال در زمینه صنعت مخابرات و ارتباطات است.

عرضه و معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی شرکتها، تولید کنندگان و متخصصین داخلی، ارائه آخرین دستاوردهای کشورهای خارجی در زمینه صنعت مخابرات، ارتباطات و اطلاع رسانی، فراهم آوردن بستر مناسب برای انتقال بیشتر فناوریهای روز به کشور از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه اعلام شده است.


5656

 

کد خبر 460944

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =